Magazin Haberleri

Miss Universe 2015 (Kainat Güzeli)

Miss Universe 2015 (Kainat Güzeli) yarışmasının birincisi kim oldu?
Yarışmada Kolombiyadan 22 yaşındaki Paulina Vega birinci olarak kraliçelik tacını taktı. ABDden Nia Sanchez ikinci Ukraynadan Diana Harkuşa üçüncü, Hollandadan Yasmin Verheijen dördüncü ve Jamaikadan Kaci Fennell ise beşinci oldu.
2015 Kainat Güzellik yarışmasının yapıldığı anda kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girerek büyük ilgi gördü.
Jamaikayı temsil eden Kaci Fennell herkes tarafından favoriler arasında gösterilmekteydi. Saçlarını kısa kesmesi ve yarışma öncesi yaptığı açıklamaların birinci olmasını engellediği dile getirildi. Twitterda “#MissJamaicaShouldHaveWon” hastagi açarak ona destek oldular.
Ülkemizde yapılan Güzellik yarışmasında ikinci olarak bu yarışmada Türkiyeyi temsil eden Dilan Çiçek Deniz ise dereceye giremedi.
Paulina Vega Kimdir:
2013 yılında Kolombiya güzeli seçildi. 8 yaşında modelliğe başladı. Javeriana Ünivesitesi’nde ‘iş idaresi’ okuyor. Geniş bir aileye sahip. 4 kız, 3 erkek kardeşi var. Kolombiya’daki Alman lisesinden mezun olmuş. Fransızca ve İngilizce biliyor.
Miss Universe 2015 (Kainat Güzeli)  Fotoğrafları:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı