Üniversite Ücretleri
Trend

Ufuk Üniversitesi Ücretleri

Ufuk Üniversitesi Ücretleri (2021-2022) ne kadar
Ufuk Üniversitesi
özel okullardan olup aşağıda 2021-2022 yılı Eğitim Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.
Bilgilendirme : Öğrenim ücretinin yarısı kesin kayıt ve kayıt yenileme sırasında, diğer yarısı ise ikinci yarıyıl başında kayıt yenileme sırasında ödenecektir. Fiyatlara Kdv dahil değildir.
Tam veya kısmi burslu programlara yerleştirilen öğrencilere ÖSYS Kılavuzunda belirtilen programın öğrenim süresince (İngilizce hazırlık programında geçirilen 1 yıl süre dahil) sağlanan burs karşılıksız olup, yalnız öğrenim ücretini kapsar. Barınma, beslenme, ulaşım, kitap vb. giderler burs ve öğrenim dahil değildir.

Not : Tıp programlarına; programın, yerleştirme puan türünde başarı sırası 50 bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir. Bu şartı sağlamayan adaylar ilgili programı tercih edemeyeceklerdir. Bu şartı sağlayamayan adayların, tercih yapmış olsalar bile ilgili tercihleri yerleştirme işlemine alınmayacaktır.

Ufuk Üniversitesi Ücretleri (2021-2022)

  • Tıp Fakültesi : 71.083 TL
  • Hemşirelik Yüksekokulu : 40.388 TL
  • Diğer Fakülteler : 48.465 TL
  • Önlisans Programları : 29.079 TL
  • İsteğe bağlı İngilizce hazırlık programı : 48.465 TL

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Oğlum Bu sene liseden mezun oldu girdiği sınavdan eşit ağırlık 338 puan ve 91bin sıralama yaptı burslu olarak üniversitenizden yararlanabilirmiyiz ankara da ikamet ediyoruz bize yol gösterirseniz seviniriz

  2. merhaba. biz bu yıl yüksek ihtisas tıp fakültesine başlamak istiyoruz. siz neden ufuk üniversitesine geçmek istiyorsunuz acaba? iletişim kurabilirsek çok mutlu olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu