Üniversite Ücretleri

İbn Haldun Üniversitesi 2023-2024 Ücretleri

İbn Haldun Üniversitesi 2023-2024 yılı Eğitim Ücretleri belli oldu.
2017-2018 Eğitim yılında öğrenci kabul ederek, eğitim Başakşehir, Süleymaniye ve Bakırköy Taş Mektep Yerleşkeleri’nde devam etmektedir.

Eğitim dilleri; Türkçe, Arapça ve İngilizce’dir. Bu dillerin öğrenilmesi zorunludur. Bunun dışında, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Fransızca gibi Batı dillerinin yanında Çince ve Malayca gibi Doğu dilleri de seçmeli olarak öğretilmektedir.
Üniversitede tüm Lisans kontenjanları tam burslu kontenjanlardır.  Üniversiteye kayıt yaptıran tüm öğrencilere derslere kayıt olup devam etmeleri halinde; üniversitede öğrenime başladıkları ilk yarıyılda, öğrenimleri süresince kullanabilecekleri dizüstü bilgisayar verilir.
Prestij bursu kapsamında; sözel ilk 100 ile eşit ağırlık ilk 500 sıralamaya sahip olanlara 7.500TL aylık nakit ödeme yapılır.
İlk tercihinde Üniversitenin lisans programlarından birini yazan ve ilgili programı kazanıp kayıt yaptıran öğrenciler ile, ilk 3 tercihinin tümüne Üniversitenin lisans programlarından birini yazan ve kazanıp kayıt yaptıran öğrencilere aylık 2.500 TL tercih bursu verilmektedir.

İbn Haldun Üniversitesi 2023-2024 Ücretleri

  • Hukuk ve Psikoloji Lisans programları : KDV dahil 200.000 TL
  • Diğer lisans programları, İngilizce Hazırlık Programı : KDV dâhil 180.000 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu