Biyografiler

Tuğçe Özbudak Kimdir? Biyografisi

Tuğçe Özbudak

Tuğçe Özbudak kimdir, nerelidir? kaç yaşındadır, boyu, kilosu, biyografisi ve hakkında tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tuğçe Özbudak Biyografi

10 Haziran 1982 yılında Ankara da doğmuştur. 1.65 boyunda olan 58 kilodur. Oyuncu ve sunucudur. İnstagram da paylaşmış olduğu fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Tuğçe Özbudak, oyunculuğa Aloya adlı dizi ile başlamıştır. Adanalı dizisinde ki Pınar karakteriyle başarılı bir performans sergilemiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilkent Ünviersitesi Tiyatro Bölümü Mezunudur.
Fiziği ve güzelliği ile göz kamaştıran Tuğçe Özbudak İşte Benim Stilim adlı programda Ünlüler kadrosunda yarışmış ve finallere kalmıştır. Bir takım estetik operasyonlar geçiren oyuncun dudakları, burnu ve çenesindeki değişim dikkatlerden kaçmıyor. Estetik yaptırdığını kabul eden oyuncu, “dolgu yaptırdıkça dudaklarım sürekli gözüme küçük görünüyor. Şartlar gereği ve hevesle bir takım estetik operasyonlar yaptırdım. Bunu saklamıyorum ki ben ne yaptırdıysam söylüyorum. Sosyal medya fotoğraflarla biraz da oynuyorum” ifadelerini kullandı.
Kanaltürk ekranlarında yayınlanan yarışmada görev aldı. Kanal 13 ekranlarında Gecenin Yıldızları adlı magazin programını sundu.

Rol aldığı dizi ve filmler: Aloya, Kod Adı, El Gibi, Kod Adı: Kaos, Kuzey Rüzgarı, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Yalan Dünya, Adanalı, Gece Gündüz, Memur Muzaffer, Yusuf Yusuf
Sunuculuk yaptığı programlar: Gecenin Yıldızları, Pasaport
Sosyal Medya Adresleri : instagram.com/tugceozbudak , twitter.com/tugceozbudak
Tavsiye yazılarÖykü Serter Kimdir – İvana Sert Kimdir

Tuğçe Özbudak Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu