İvana Sert Kimdir? Biyografisi

İvana Sert kimdir? : Bu yazımızda güzelliği ile büyüleyen sunucu, stilist, moda tasarımcısı, Miss Belgrade tescilli manken ve oyunculuk yapan İvana Sert hakkında tüm merak ettikleriniz, kaç yaşındadır, nerelidir?, kiminle evlidir? biyografisi konularında bilgiler vermekteyiz.
İvana Sert Biyografi ? : Sırbistanlı olan güzel yıldız 25 Ekim 1979 yılında Belgradda doğmuştur. Sırpça, İngilizce ve Türkçe bilmektedir. Gerçek adı İvana Smiljkovic olan başarılı manken Belgrad güzeli seçilmiştir. Miss Yugoslavya’ya katıldıktan sonra 2002 yılında Türkiyeye yerleşir. 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır. Mankenlik yapmak istediğini ifade ederek Türkiyeyi kendi vatanı olarak gördüğünü ifade etmiş Hatta Türkiyemi Sırbistan mı sorusuna Türkiye diye cevap vermiştir. Mankenlik dışında stilist ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. Ünlü markaların satışını yaptığı Nişantaşı’nda yer alan İkon adlı mağazası bulunmaktadır.bu-tarz-benim-ivana-sert

2004 yılında İş adamı Yurdal Sert ile evlenip Kayon Ateş adlı bir çocuğu bulunmaktadır. 17 Eylül 2013 yılında ise boşanmıştır. Bu gün ne Giysem adlı yarışma programında juri üyeliği yapmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. 2011 yılında Yok böyle bir dans adlı yarışmaya katılmış, sağlık problemleri yüzünden yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

2012 yılında Daikin Klima reklamında oynamıştır. Aynı yıl Yalan Dünya adlı dizide konuk oyuncu rol aldıktan sonra Show Tv de yayınlanan En Büyük Show adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Yine aynı yılda moda ve güzellik ile ilgili içeriği olan Bizimlesin adlı kitabını yayınlamıştır.

2014 yılında Yapışık Kardeşler adlı Sinema filminde rol almıştır. Şu sıralar ise televizyonlarda en çok izlenen yarışma programlarından olan Bu Tarz Benim, yeni adıyla işte Benim stilim adlı yarışmada Jüri üyeliği yapmaktadır. İvana Sert 2014 yılında Sinan Akıman ile birlikte olup nişanlandıktan ayrılmışlardır.
İvana Sert hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal medya adresleri : instagram.com/ivanasert – twitter.com/ivanasert
İvana Sert Fotoğrafları : ( Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

Anahtar kelimeler :

İvana Sert nerelidir – İvana Sert kaç yaşındadır – İvana Sert vikipedi

[review]

Review Overview

User Rating: 4.18 ( 2 votes)
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı