Biyografiler

İvana Sert Kimdir? Biyografisi

İvana Sert

Miss Belgrade tescilli, Moda tasarımcısı, model, sunuculuk ve oyunculuk yapan İvana Sert kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

İvana Sert Biyografi

Sırbistanlı olan güzel yıldız 25 Ekim 1979 yılında Belgrad da doğmuştur. Sırpça, İngilizce ve Türkçe bilmektedir. Gerçek adı İvana Smiljkovic olan başarılı manken Belgrad güzeli seçilmiştir. Miss Yugoslavya’ya katıldıktan sonra 2002 yılında Türkiye’ye yerleşir. 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır. Mankenlik yapmak istediğini ifade ederek Türkiye’yi kendi vatanı olarak gördüğünü ifade etmiş Hatta Türkiye mi Sırbistan mı sorusuna Türkiye diye cevap vermiştir. Mankenlik dışında stilist ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. Ünlü markaların satışını yaptığı Nişantaşı’nda yer alan İkon adlı mağazası bulunmaktadır.

2004 yılında İş adamı Yurdal Sert ile evlenip Kayon Ateş adlı bir çocuğu bulunmaktadır. 17 Eylül 2013 yılında ise boşanmıştır. Bu gün ne Giysem adlı yarışma programında juri üyeliği yapmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. 2011 yılında Yok böyle bir dans adlı yarışmaya katılmış, sağlık problemleri yüzünden yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

2012 yılında Daikin Klima reklamında oynamıştır. Aynı yıl Yalan Dünya adlı dizide konuk oyuncu rol aldıktan sonra Show Tv de yayınlanan En Büyük Show adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Yine aynı yılda moda ve güzellik ile ilgili içeriği olan Bizimlesin adlı kitabını yayınlamıştır.

2014 yılında Yapışık Kardeşler adlı Sinema filminde rol almıştır.  İşte Benim stilim adlı yarışmada Jüri üyeliği yapmıştır. İvana Sert 2014 yılında Sinan Akıman ile birlikte olup nişanlandıktan ayrılmışlardır.
İvana Sert hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal medya adresleri : instagram.com/ivanasert – twitter.com/ivanasert

İvana Sert Fotoğrafları

( Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu