Biyografiler

Sevda Demirel Kimdir

Sevda Demirel

Sevda Demirel kimdir, kaç yaşındadır, Biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Sevda Demirel Biyografi

Ünlü model Sevda Demirel 22 Nisan 1972 tarihinde Almanya’nın Langen şehrinde doğmuştur. 1,78 boyundadır. Ebeveynleri; Özer Demirel, Sultan Selam’dır.
Aslen Gaziantep’lidir. Lise Eğitimini Almanya da görmüştür. Lisedeyken Basketbol takımında yer almıştır. Henüz 16 yaşındayken Anne ve Babası ayrılmıştır. İstanbul’a gelerek mankenlik yapmaya başlamıştır. Kuzey Irak ve çeşitli yerlerde 8 yıl şarkıcılık yapmıştır.

21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendikten sonra boşandı. Londra’da yabancı bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra da boşanmıştır. Güzelliğiyle ve cazibesiyle milyonlarca hayranı olan ünlü güzel, başarılı bir model olmakla beraber aynı zamanda şarkıcı, sunucu, ve film yıldızıdır.
1995 yılında Bay E filmi ile Oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2002 yılında Sevda Gibi albümü çıkarmıştır.

Katılmış olduğu bir programda Hande Ataizi’ye canlı yayında atmış olduğu tokat ile bir dönem silikonlarının patlamasıyla sansasyonel bir şekilde gündeme gelse bile özellikle modellik yaptığı dönemlerde podyumlarda ki üstün performansıyla ve vermiş olduğu pozlarla konuşulmuştur.

Sevda Demirel kimdir2005 yılında çıkarmış olduğu Sus albümüyle müzik piyasasına giren başarılı model Sevda Demirel, 2008 de Uyanma vakti albümünü çıkarmıştır. Sosyal medya da aktif bir kullanıcı olan ve binlerce takipçisi olan güzel model yapmış olduğu paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmiştir.
İdol olarak Kim Kardashian’ı gören Sevda Demirel, ünlü modele benzemek için bir dizi estetik ameliyatları yapmıştır.

Ivana Sert’in albüm yapmasına “katliam” diye tepki gösteren Sevda Demirel, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak “Türkiye’ye gelen yabancı kadınlar işimizi ve eşlerimizi alıyor” ifadelerini kullanarak gündem olmuştu.
‘Sevda Tokadı’ adını verdiği şarkısı klibinde oynaması için Hande Ataizi’ne yaptığı teklifle dikkat çekmişti.

Sevda Demirel’in rol aldığı Filmleri :
2000 yılında Tutku Suçları
1997 yılında Hiç Bana Sordun mu?
1997 yılında Altın Vuruş
1996 yılında Otostop
1996 yılında Tatlı Kaçıklar
1995 yılında Bay E
İlgili yazı : İvana Sert Kimdir – Hande Ataizi Kimdir

Sevda Demirel Fotoğrafları

Anahtar Kelimeler :Sevda Demirel Vikipedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu