Magazin Haberleri

Miss & Mr Model of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz

Her yıl düzenlenen Miss & Mr Model Of Turkey yarışmasında 2015. birincisi Büşra Canbaz oldu. Erkeklerde ise Fırat Eti birinci oldu.
Rönesans Ajansın öncülüğünde düzenlenen ve bu yıl 15. si yapılan yarışmanın finali Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de yapıldı.
Yarışmaya katılan adaylar, Barış Çunguroğlu’nun hazırladığı dans koreografileri eşliğinde mayoları ve ardından Tasarımcı Dilek Süslüer’in tasarımları ile podyumda yer aldı.

Palet Zengin ve Didem Gürüzümcünün Sunuculuğunu yaptığı gecede Özgün, Tuğba Yurt ve Levent Dörter’in şarkıları yarışmaya renk kattı.
Jüri üyelerini etkilemek için  kıyasıya yarışan adaylar dereceye girebilmek için fiziklerini ve yeteneklerini sergiledi. Jüri üyelerinin dereceye girenleri seçmekte güçlük çektiği gecenin sonunda;

Bayanlarda ikinci Lara Alan, Üçüncü İlknur Mutabıkoğlu olurken Erkeklerde Berkem Beytekin ikinci , Mert Akdeniz ise üçüncü oldu.
En İyi mayo Taşıyan Kategorisinde Fulya Sena Sarıgül ve Samet Görgöz, Gelecek Vadeden Kategorisinde Firuzan Eda Eskiyurt ve Mustafa Doğa Çetin, En İyi Fotomodel Kategorisinde Meltem Kaya ve Deniz Kılıç ödül aldı.
Tavsiye yazı : Miss Turkey 2019 finalistleri
Miss & Mr Model of Turkey 2015 Fotoğrafları : ( Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz ) 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı