Biyografiler

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Biyografisi

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu kimdir,  nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi, hayatı ve hakkında tüm merak edilenler yazımızın devamında yer almaktadır.

İrem Helvacıoğlu Biyografi :

Sen anlat Karadeniz adlı dizide göstermiş olduğu başarılı performansla adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar Almanya da kalmıştır. Aslen Ankara’lıdır. 1,75 boyundadır. Kova burcudur. Yeşil gözlü oyuncu Galatasaray taraftarıdır.
Tiyatro ve oyunculuğa olan ilgisi dolayısıyla Türkiye’ye döndükten sonra, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Konservatuar eğitimi almıştır.
Oyunculuğa ilk adımını Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol almıştır.
2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırmıştır. Ekranların uzun dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yönetmenleri arasında da yer almıştır.
Atv de yer alan,  Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkı anlatılmaktadır.
Sen anlat Karadeniz adlı dizide Nefes Zorlu karakterini canlandıran başarılı oyuncu 24 yıllık hayatında, acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın rolünü canlandırmaktadır.

İrem Helvacıoğlu’nun oynadığı diziler;

Behzat Ç .BirAnkara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, Sen Anlat Karadeniz
Sosyal medya adresleri : instagram.com/iremhlvcioglu
Tavsiye yazı : Ulaş Tuna Astepe Kimdir Öykü Gürman KimdirSinan Tuzcu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Fotoğrafları 

(Büyütmek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayınız)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu