Biyografiler

Gülşah Güçyetmez Kimdir?

Gülşah Güçyetmez

Gülşah Güçyetmez kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Gülşah Güçyetmez Biyografi : İstanbul doğumludur. Bilfen Kolejini bitirdikten sonra Fenerbahçe Lisesin de eğitim görmüştür. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Daha sonra Makina parçaları İmalatı, Makina İthalat ve İhracatıyla ilgilendi. A9 Tv’de canlı yayın programlarında yorumcu olarak görev yapmıştır. Programlarında Dünya barışının sağlanması için dini, siyasi ve politik çözüm yolları üzerinde konuşmakta ve dünya savaşlarının sebebi olan Darwinizm ve Materyalizm felsefelerinin yanlış yönlerini anlatmaktadır. Yine aynı kanalda İngilizce ve Almanca programlarda sunmuştur.

Vermiş olduğu bir röportajda Giyimime, bulunduğum ortamın tertemiz, estetik, şık olmasına çok dikkat ederim, çok özenliyimdir ve güzellikten, güzel ortamlardan çok zevk alırım ifadelerini kullanmıştır. Müslüman bir kadın nasıl olmalıdır sorusuna Tertemiz, bakımlı, her an mis gibi kokmalıdır. Çok candan, samimi, dürüst, neşeli, yumuşak başlı, güzel huylu, güzelliklerden çok zevk alan bir insan olmalıdır, ifadelerini kullanmıştır.

Gülşah Güçyetmez Kıyafet olarak Christian Dior ve Roberto Cavalli’nin çizgilerini, aksesuarda ise Tiffany ve Bulgari’nin tasarımlarını beğenmektedir. Çiçek kokularını ve şekerli kokuları sevmekte, Chanel, Versace ve Cacharel gibi parfümler kullanmaktadır. Sevdiği arkadaşlarıyla eğlenmek, müzik dinlemek, dans etmek, sohbet etmek sevdikleri arasında yer almaktadır.
Sosyal medya adresleri:
twitter.com/gulsahgucyetmez – instagram.com/gulsahgucyetmez – facebook.com/gucyetmezgulsah
Tavsiye yazı : Tülay Kumaşçı Kimdir

Gülşah Güçyetmez Fotoğrafları

 (Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayınız)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu