Biyografiler

Tülay Kumaşçı Kimdir? Biyografisi

Tülay Kumaşçı

Tülay Kumaşçı kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Özellikle paylaşmış olduğu bikinili ve dekolte kıyafetleriyle çekinmiş olduğu fotoğraflarla Sosyal Medyada büyük yankı uyandırmış, fiziği ve güzelliği ile büyüleyen sarışın bomba internette en çok aranılan kişiler arasına girmeyi de başarmıştır.

Tülay Kumaşçı Biyografi

Adnan Oktay ile birlikte A9 Televizyonunda program sunan Ermenilerin Kim Kardashian’ı varsa Adnan Hocanın da Melekleri var diyerek büyük ses getirmişti.
İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunudur. Yabancı Dil olarak İngilizce bilmektedir. İstanbul da yaşamaktadır. Doğum tarihini araştırdık ama maalesef bulamadık, dolayısıyla kaç yaşında olduğunu da bilmiyoruz.
Çeşitli Haber sitelerinde ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Atatürkçü, milliyetçi, dindar birisi olduğunu Yazmayı insanlarla iletişim halinde olmayı, Kedileri ve Spor yapmayı çok sevdiğini kendi resmi sitesinde ifade etmiştir.

Ailesinin kendisine ve düşüncelerine her zaman saygı gösterdiğini, hayat tarzını desteklediklerini belirten kedicik, Adnan Hocayı çok sevdiğini ve üzerinde büyük emeği olduğunu söylemiştir.
Sosyal Meddya Hesapları : https://twitter.com/TulayKumasci – http://instagram.com/tulaykumasci

Tülay Kumaşçı Fotoğrafları : 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu