Biyografiler

Nur Bozar Kimdir? Biyografisi

ABONE OL

Show tv ekranlarının sevilen programlarından Bu Tarz Benim adlı yarışmada yarışmacı olan Nur Bozar Kimdir? , nerelidir,  kaç yaşındadır, Biyografisi ve hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler yazının devamında paylaşılmıştır.
1990 yılında İstanbulda doğmuştur. 2009′da katıldığı Best Model’de dereceye giremeyen Bozar, 2012’de Miss Model Of Turkey’e katılmış basın güzeli seçilmiştir. Ünlü şarkıcı Babutsanın yanayım adlı şarkısının klibinde oynadı. Giyimi ve Türkan Şoraya benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı yarışmacı, diğer yarışmacıların kendisine yapmış olduğu eleştirilere rağmen halk tarafından mağdur yarışmacı olarak nitelendirilip çok sevildi.
Bu Tarz Benimin  adlı program da “kavgalardan yorulduğunu ve elenmek istediğini belirterek yarışmaya veda etti. Yarışmasının son bölümünde “Buraya elenmek için geldim” ifadeleri ile şimşekleri üzerine çeken Nur, TV8 ile anlaştığı iddialarına cevap olarak yapmış olduğu paylaşımda “Acun bey ile hiçbir görüşmem olmamıştır” diyerek çıkan haberleri yalanladı.
Nur Bozar Hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Nur Bozar Fotoğrafları : ( Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı