Biyografiler

Nur Bozar Kimdir? Biyografisi

Nur Bozar

Show tv ekranlarının sevilen programlarından Bu Tarz Benim adlı yarışmada yarışmacı olan Nur Bozar Kimdir, nerelidir,  kaç yaşındadır, Biyografisi ve hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler yazının devamında yer almaktadır.
1990 yılında İstanbul da doğmuştur. 2009′da katıldığı Best Model’de dereceye giremeyen Bozar, 2012’de Miss Model Of Turkey’e katılmış basın güzeli seçilmiştir. Ünlü şarkıcı Babutsa’nın yanayım adlı şarkısının klibinde oynadı. Giyimi ve Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı yarışmacı, diğer yarışmacıların kendisine yapmış olduğu eleştirilere rağmen halk tarafından mağdur yarışmacı olarak nitelendirilip çok sevildi.

Bu Tarz Benimin  adlı program da “kavgalardan yorulduğunu ve elenmek istediğini belirterek yarışmaya veda etti. Yarışmasının son bölümünde “Buraya elenmek için geldim” ifadeleri ile şimşekleri üzerine çeken Nur, TV8 ile anlaştığı iddialarına cevap olarak yapmış olduğu paylaşımda “Acun bey ile hiçbir görüşmem olmamıştır” diyerek çıkan haberleri yalanladı.
Nur Bozar  Hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Nur Bozar Fotoğrafları : ( Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu