Biyografiler

İlker Kaleli Kimdir? Biyografisi

Poyraz Karayel’ den tanıdığımız İlker Kaleli kimdir? Nerelidir?, kaç yaşındadır, Hangi dizilerde rol almıştır? Öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Biyografisi : İlker Kaleli 5 Mart 1983 İstanbul doğumlu boyu 1.87 kilosu 65dir. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat yönetimi mezunudur. The London Academy Of Music And Dramatic Art (LAMDA) da oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim gördüğü zamanlarda Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk dersleri almıştır.
Şu ana kadar rol aldığı diziler Son, Kayıp Şehir ve Kayıp’ tır. Poyraz Karayelde baş rol oynayarak büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenmektedir.
Dizide Eski bir polis rolünde olan Poyraz bir iftira sonucu meslekten atılır. Amiri olan Mümtaz Poyraz’ a ünlü mafya babası Bahri Umman karşılığında oğlunu dedesinin elinden alarak ona vereceğini söyler. Teklifi kabul eden Poyraz şans eseri Bahri Umman’ ın hayatını kurtararak yanında işe girer ve bütün pisliklerine şahit olarak 1 numaralı adamı olma yolunda ilerler. Öte yandan Ayşegül ile tanışan Poyraz, Ayşegülün Bahri Umman’ ın kızı olduğunu duyunca işler karışır. İlerleyen bölümler de ise Poyraz Amir Mümtaz ile kayınbabası Ünsal’ ın kendisine oyun oynandığını ve Bahri Umman ile yakalanıp oğlunu asla alamayacağı planı öğrenir. Büyük beğeni ile izlenen Poyraz Karayel her Çarşamba saat 20:00’ de Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bir Röportajında “Çok yakışıklı olduğumu düşünmüyorum. Kariyerimi de fiziksel güzellik üzerine kurmuyorum” ifadelerini kullanmıştır.
İlker Kaleli, Poyraz Karayel dizisi için Dumanın en hit şarkılarından biri olan “Elleri Ellerime“yi seslendirerek büyük beğeni kazandı.
Sosyal Medya Hesapları : https://instagram.com/ilkerkaleli/ – https://twitter.com/ilkerkaleli
Bu yazımızda ilginizi çekebilir: Burçin Terzioğlu Kimdir
İlker Kaleli Fotoğrafları : 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı