Biyografiler

Gülsim Ali İlhan Kimdir?

Gülsim Ali İlhan

Gülsim Ali İlhan kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında bilgiler yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Gülsim Ali İlhan Biyografi Gülsim Ali İlhan, 1995 yılında Bulgaristan’ın Rusçuk kentinde doğmuştur. 2009 yılında  Super Model Ford Models Bulgaria Yarışmasında birinci olmuştur. Aynı yılda Brezilya’da düzenlenen Ford Models Of The World Yarışması’nda Bulgaristan’ı temsil etmiştir. Bir süre modellik yapmıştır.
Başkent İletişim Akademisi’nde temel oyunculuk ve diksiyon üzerine dersleri ve Oyunculuk eğitimi almıştır. Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini bilen Gulsim Ali, ünlü Hollywood yıldızı Jennifer Lawrence’a olan benzerliği ile dikkat çekmektedir.

Önceliğinin başarılı bir oyuncu olabilmek olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, “Bunun için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyorum. Günün birinde yaptığım işle anılmak en büyük hedefim. Zirveye çıkacağıma da inanıyorum”. ifadelerini kullanmıştır.

Bir Röportajında “Bulgaristan’da Türk dizilerini izlerken oyuncu olmaya karar verdim. İlk işim Türkçe’yi iyi şekilde öğrenmek oldu” ifadelerini kullanmıştır. Ardından oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Gülsim Ali İlhan, 2012 yılında Son Yaz Balkanlar 1912 dizisiyle oyunculuğa ilk adımını atmış Daha sonra TRT1’de yayınlanan Seddülbahir 32 Saat ve Star TV’de yayınlanan Hanım Köylü dizisinde canlandırdığı İlkgün karakteri ile rol almıştır. Trt ekranlarında yayınlanan Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç‘in de rol aldığı Diriliş Ertuğrul adlı dizide Candar Bey’in tek kız çocuğu ve en küçük çocuğu, Aslıhan Hatun karakterini canlandırmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yüzleşme adlı dizide Ayşegül rolünü oynamış, Payitaht Abdülhamid adlı dizide Gülcemal karakterini canlandırmıştır.
Sosyal Medya adresleri : instagram.com/gyulsim
Tavsiye : Hande Soral Kimdir – Engin Altan Düzyatan Kimdir – Esra Bilgiç Kimdir 

Gülsim Ali İlhan Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu