Biyografiler

Gülper Özdemir Kimdir

Gülper Özdemir

Gülper Özdemir Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Gülper Özdemir biyografi : 18.11.1990 yılında Frankfurt’ta doğmuştur. 1,76 boyundadır. Akrep Burcudur.
Orta okul ve Lise eğitimini Almanya da görmüştür. Eğitimini ABD Truman State Universty ve Almanya RheinMain University of Applied Sciences okullarında tamamlamıştır. 4 dil bilmektedir. Frankfurt’ta öğrenciyken garsonluk yaptığı sıralarda Türk bir ajansla ekibiyle tanışarak keşfedildi. Eğitimini tamamladıktan sonra Ay Yapım’dan haber gelince İstanbul’a yerleşti.
Oyunculuk eğitimine lise yıllarında Almanya’da başladı. Alman ve Türk Tiyatroları’nda sahne aldı. Paris’te oyunculuk eğitimi almıştır.
Med Cezir dizisi ile ilk oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol almıştır. Kara Yazı dizisinde Derya karakterini, Tutsak dizisinde Elif karakterini canlandırmıştır. Show TV’de yer alan Meleklerin Aşkı dizisinde rol almıştır.
“Gözleriyle oynadığını bu yüzden duygularını gözlerinden aktarınca kalbe daha çok değeceğine inandığını, oynadığı karaktere büründüğünü, bunların onu farklı kıldığını” ifade etmiştir.
İstanbul’da Anadolu yakasını, Yeşillik alanlarda oturmak, vakit geçirmek, Felsefe okumayı sevmektedir. Hem oyunculuk hem hayat tercihleri anlamında Ingrid Bergman’dı idol olarak görmektedir.
Rol aldığı Diziler :
2014 – Med Cezir – Bana Sevmeyi Anlat – Kara Yazı – Tutsak – Sen Anlat Karadeniz
Sosyal medya adresi: instagram.com/gulperr
Tavsiyeler : İrem Helvacıoğlu Kimdir – Ulaş Tuna Astepe Kimdir – Öykü Gürman Kimdir

Gülper Özdemir Fotoğrafları

Anahtar kelimeler :  Gülper Özdemir vikipedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu