Biyografiler
Trend

Ece Erken Kimdir? Biyografisi

Ece Erken

Ece Erken kimdir, nerelidir, biyografisi, fotoğrafları ve hakkında merak edilen detaylar yazının devamında yer almaktadır.

Ece Erken Biyografi

: 1978 yaşında Çorlu da doğan güzel sunucu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Babası Samsunludur. Babası Asker olduğundan dolayı, Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde bulundu. Beşiktaş Atatürk Lisesinden mezun olan sunucu, Tenis, Binicilik, Kayak, müzik dinlemek, araba sürmek, seyahat etmek sevdiği faaliyetlerdir. Babasıyla annesi ayrıdır. Annesiyle Beşiktaş’da Polat Residence’da yaşamaktadır ve Deniz Harp Okulu mezunu bir abisi var.
Bir röportajında “Kendimde gördüğüm artılar eksiler… Artılarım; sempatik oluşum, güleryüzlü oluşum, neşeli oluşum. Ayrıca, fiziksel olarak gözlerimi beğenirim. Eksilerim; çok çabuk sinirleniyor ve üzücü olaylar karşısında kendimi fazla yıpratıyor olmam, en ufak birşeye kafamı takıyor ve çok sık ağlıyor olmam. Çok sulugözüm. Özellikle sevgilim varsa, onunla ilgili herşeyi kafama takarım” ifadelerini kullanmıştır.
Bir keresinde bindiği at onu kaçırdığı için artık ata binmeyi sevmemektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

12 Yaşındayken sunuculuk kariyerine Kıbrıs da yayın yapan Bayrak radyo Televizyonu ile başladı. Daha sonra Ankara Radyo Vizyon ve Radyo Genç de çeşitli göreler aldı. Ece Erken İstanbul’a geldikten sonra ve Kral TV’de işe başladı. Ardından Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve Radyo Vivada çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. 4 yıl da Show TVde program yaptı.
Atv de yayınlanan Mavi şeker adlı programı sunan güzel sunucu, Sabah Şekerleri programında ki başarılı performansıyla tanımıştır.
2000 yılında TGRT kanalında oynayan “Nilgün” dizisinde başrolde oynadı. “Lise Defteri “adlı dizide Nil rolünde oynadı.  2012 yılında Ortadoğu’nun en önemli kahve markalarından “Mahmood Coffee”nin yeni reklam yüzü olmuştur.

Atv de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.  FOX TV’de Aç Aç Kazan adlı programı sundu. 2011 yılında Kanaltürk’te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını, ardından Beyaz TV’de yayımlanan Tatlım Benim adlı programı sunmuştur. 2015-2017 yılları arasında ile TRT 1’de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yapmıştır.
Ece Erken  2008 yılında Eylülde Tuncer Öztarhan ile evlendi. 2009 yılında ise boşanmıştır. Serkan Uçar ile 2014-2015 yılları arasında evli kalan Erken’in, Eymen isminde bir oğlu vardır.
Sosyal medya adresleri : instagram.com/eceerken
Tavsiye yazı : Ece Belen Kimdir

Ece Erken Fotoğrafları

(Fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tıklayınız)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu