Biyografiler

Ece Belen Kimdir

Ece Belen

Ece Belen Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Ece Belen Biyografi : 01.07.1986 tarihinde İstanbul da doğmuştur. Mimar Sinan Lisesinden mezun olduktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. 2012 yılında Tufan Atrek ile evlenmiş, 2017 yılında ise ayrılmışlardır. Can Gürzap ve Arsen Gürzap’tan ders almış, Dialog Spikerlik ve Habercilik eğitimi almıştır. Pilates ve kick boks sporları ile uğraşmaktadır.

Başarısının yanında güzelliği ile de dikkat çeken sunucu, Bir röportajında ” Evde televizyon izlemediğini Kumandayı elime alıp televizyon izleme oranım gittikçe azaldı ve hatta yok diyebilirim” ifadelerini kullanmıştır.
Star TV, stajyer alımı için açmış olduğu yaklaşık 3 bin kişinin girmiş olduğu sınavı kazanmış hem Üniversite okuyup hemde stajerlik yapmıştır. 2012 yılında da spikerliğe başlamıştır.

Ece Belen KimdirEce Belen kariyerine Star ve Euro Star kanallarında haber sunuculuğu yaparak başlamış ve sonrasında genç yaşında Star TV sabahlarında görev alarak ekran karşısına çıkmıştır. 2014 yılında Star TV kanalında Bugün programını sunmuştur. Star Tv’de hafta sonu akşam haberlerini sunmaktadır.
Vermiş olduğu bir röportajda Star TV Genel Yayın Yönetmeni olan Nazlı Çelik’i kendisine rol model aldığını ifade etmiştir.
Güzelliğini korumak için Spor yaptığını, yediklerine dikkat ettiğini, şekerden uzak durduğunu, bol bol su içtiğini cilt bakımını hiç aksatmadığını ifade etmiştir.
Sosyal medya adresleri : istagram.com/ecebelenn – twitter.com/ecebelenn
Tavsiye yazı : Ece Üner Kimdir

Ece Belen Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu