Biyografiler

Cahit Kayaoğlu Kimdir? Biyografisi

Cahit Kayaoğlu

Cahit Kayaoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Kurtlar Vadisi film ve dizilerinde oynadığı Cahit rolüyle tanınmıştır. Diziyi yakından takip edenlerinde bildiği gibi sonradan diziye dahil olup Polat Alemdar’ın sağ kolu olmuştur. Senaryo gereği Onunla beraber bir çok olayda çatışmada yer almış, dizinin fenomenleri arasına girmiştir.
Bir röportajında Kurtlar Vadisi adlı diziye nasıl girdiği sorusuna “Gerçekten çok güzel, inanılmaz bir duygu…Bunu çok kelimelerle İfade etmek doğru değil. Ben de önceden sizin gibi, izleyiciydim teklif gelince çok heyecanlandım. Elimden geldiği kadarınca götürmeye çalışıyorum” ifadelerine yer vermiştir.

Cahit Kayaoglu kimdirCahit Kayaoğlu Biyografi

11 Ekim 1974 yılında doğmuştur. Aslen Elazığ’lıdır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisine katılmadan önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapmıştır. Necati Şaşmaz’ın hemşerisi çocukluk arkadaşıdır. Diziye Necati Şaşmazın ricası ile katılmıştır. Daha önce hiçbir film, dizi veya yapımda oynamamıştır. 3 Haziran 2016 tarihinde Sevcan Alkan ile evlendi.  2019’da rol aldığı Nöbet dizisinde Jandarma Murat Soylu karakterini canlandırdı. Galatasaray taraftarıdır.
Rol Aldığı Film ve Diziler:
Kurtlar Vadisi Kaos – Kurtlar Vadisi Vatan – Direniş Karatay – Nöbet- Haneler – Kurtlar Vadisi Pusu
Sosyal medya hesapları: twitter.com/cahit_kayaoglu – instagram.com/CahitKayaoglu_
Tavsiye yazı : Kenan Çoban Kimdir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu