Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) Biyografi ve resimleri

Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) Biyografi ve resimleri

1971 yılında Elazığ da doğan ünlü oyuncunun asıl ismi Muahmmed Necati Şaşmazdır. Oynadığı filimde ki rol gereği Polat Alemdar adını kullanan oyuncunun babasının ismi Abdulkadir Şaşmazdır. Asıl mesleği turizm olan oyuncu eğitimini Kanada da yapmıştır. Amerika 6 yıl geçiren oyuncu Kısa bir süreliğine Türkiyeye gelir geri dönmek için aldığı bilet tarihi 11 Eylül 2001tarihinde Amerikaya yapılan saldırlar sonucu  uçakla geri döner. Daha sonra Ailesinin gitmeme konusunda ısrarı üzerine Türkiye de kalır.
Ankarada yaşamaya başlayan Necati Şaşmaz burda bir sigorta acentasında çlışmaya başladı. Osman Sınav ile kısa bir süre sonra iş için randevulaşıp görüşmeye gittiğinde ünlü yapımcının bir dizi planım var ve başrollerde seni düşünüyorum teklini kabul ederek Kurtlar Vadisi Dizisinde oyuncu olarak rol alır. Sonraları Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Irak adlı dizilerde de görev alan oyuncu artık dizi ile özdeşleşmiştir.
Hayatının tamamen değiştiğini söyleyen Polat Alemdar kimse gerçek adımı bilmez herkes bana Polat diye hitap eder diye demeç vererek olayın tüm gerçekliğini gözler önüne sermektedir.
Amerika da yaşadığı zamanlarda Yeşil kartı bulunan oyuncu bedelli askerlik yasasından yararlanarak Askerlik görevini 28 günde tamamlar. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki erkek kardeşi var.
Polat Alemdar ( Necati Şaşmaz ) Resimleri

Polat Alemdar Sözleri:
Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey odur.

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*