Biyografiler

Ayşenur Balcı kimdir? Biyografisi

Ayşenur Balcı

Ayşenur Balcı kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır Biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Ayşenur Balcı Biyografi

1995 doğumludur, İstanbul da yaşamaktadır. 80-60-90 ölçülerine sahip olan sarışın güzel Modellik ve mankenlik yapmakta ve dans ve oyunculuk ile ilgilenmektedir. Göz rengi ela olup, 172 boyunda ve 52 kilodur.

Yarışmada göstermiş olduğu başarı performansla jürinin dikkatini çeken başarılı manken, özellikle bir programda
yapmış olduğu dans ile ekranları başında kendisini izleyenleri adeta büyülemiş, sosyal medya da en çok konuşulan konular arasına girmeyi başarmıştır. Sarı, gri, mavi bazen de pembe yaptığı saçları ve kâkülüyle dikkat çekmiştir. Yarışmanın ikinci konseptinde de sıra dışı bir kıyafetle jürinin önüne geldi.
Kemal Doğulu 1 puanını kırsa da diğer tüm jüri üyelerinden tam puan almıştı. Yarışmadan elendikten sonra yorum yapmadan stüdyoyu terk edip, ayrıldıktan sonra ise “Amaçları beni rezil etmekmiş, hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum, iyi ki de inanmamışım. Ben gitmek istedim ve ben gidiyorum. Onlar beni elemedi.” ifadelerini kullandı. Güzelliği ve sempatikliği ile de dikkat çeken başarılı model Sosyal paylaşım sitelerini de aktif olarak kullanmaktadır.

TV8 ekranlarında yayınlanan “İşte Benim Stilim All Star” yarışmasında Sms oylaması sonucu birinci oldu ve 100 bin lira para ödülü kazanan Balcı, gözyaşlarına boğuldu. 2015’in En Stil kadını oldu.
Ayşenur Balcı ile ilgili görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Ayşenur Balcı Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu