internet

Twitterda takipçi sayısını nasıl artırabiliriz?

Sosyal Paylaşım siteleri arasında farklı içeriği ve amacıyla ve günden güne kullanıcı sayısının artmasıyla büyüyen Twitteri artık bilmeyen yoktur. Bir çok insanın üye olduğu platformda nasıl kullanıldığı bilinmediği için biraz karışık gelsede kullanılmaya başladıktan sonra bağımlılık yaptığı Twitter üyelerinin ortak bir görüşüdür.
Sanat ve iş dünyasından tutun, futbolcular, gazeteciler ve aklınıza gelebilecek tüm sivil ve toplum kuruluşların yer aldığı paylaşım sitesinde haberleri direkt birinci ağızdan duyma imkanı, sevdiğiniz Ünlü oyuncu veya şarkıcıyı takip etme, fırsatı hatta sohbet etme olanakları sunan Twitter da nasıl takipçi sayısının artırabiliriz konusu hakkında ipucular paylaşmak istedik.
Twittere üye olduk fakat hiç bir takipçimiz yok, kendi kendimize yazıp duruyoruz :) Bundan sıkıldıysanız Benim de takipçim olsun, follower sayım fazla olsun istiyorsanız Sizlere vereceğimiz bir kaç taktikle bunu başarabilirsiniz.
Takipcihavuzu.Com adlı siteye twitter hesabınız ile giris yapıp hergün ücretsiz 50 ile 100 kredi alma şansı yakalayıp bu kredileri otomatik olarak takipçiye dönüştürebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz sisteme üye olup size verilen bedava krediler ile hergün düzenli bir şekilde girip takipçi sayınızı arıtabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu