internet

Twitter Hesabı nasıl iptal edilir?

Milyonlarca kullanıcı olan ve Sosyal Medya Paylaşım siteleri arasında diğer sitelere nazaran önemli bir yere sahip olan Twitter işlevi ve özellikleriyle günden güne büyümektedir. Kullanıcı sayısının fazla olması Ünlülerin, sanatçıların, mankenlerin, futbolcuların ve işadamlarının takılmış oldu platform olması sebebbiyle bunları takip eden hayranlarının birebir sohbet etme olanagı vermektedir. Bazen insanlar çeşitli problemler nedeniyle twitter hesaplarını kapatmak iptal etme gereksinimleri duymaktadır.
Site Editörlerimiz Twitter Hesabı nasıl kapatılır, nasıl iptal edilir sorularına yanıt vermek için bazı bilgiler paylaşmıştır. Aşağıda vereceğimiz yönergeleri kullanarak Twitter hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifrenizle Siteye giriş yapınız. Sonra Sağ üstte bulunan mavi kutucuğun yanında ki simgenin yanında bulunan ok işaretine tıklıyoruz. Açılan pencerede ayarlar bağlantısına tıkladıktan sonra karşımıza çıkacak olan sayfanın en alt tarafında hesabımı devre dışı bırak yazısına tıklayarak Twitter hesabınızı iptal edebilirsiniz.
Not: Bu konularada göz atabilirsiniz
Twitter Şifremi nasıl değiştiririm Twitter da takipçi sayısını artırmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu