Teknoloji

Turkcell Avea ve Vodafone Reklam mesajlarını Engelleme

Cep telefonunuza gelen mesajları nasıl engelleyebilirsiniz ? İstenmeyen reklam SMS’lerini engelleme nasıl yapılmaktadır?
Birçok Cep Telefonu kullanıcısının şikayet ettiği Reklam mesajları, tanıtım mesajlarını engelleme yöntemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Turkcell Reklam Mesajlarını Engellemek için:
https://www.turkcell.com.tr adresine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Hesabım sekmesinden SMS Ayarlarım kısmına tıklayınız. Tanıtım Mesajlarım sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada Türkcelldn gelen smsler, Bilgi Eğlence Smsleri, Mobil Pazarlama Smsleri ve Firmalardan gelen Smsler şıkları mevcut. . Burada mesaj gelmesini istemediğiniz şıkkın üzerinde ki tik işaretini kaldırarak kaydet yapınız. Bu şekilde seçmiş olduğunuz şıktaki smsler artık Sizlere gelmeyecek.
Avea Reklam Mesajlarını engellemek için;
Aveada Reklam olarak gelen firmanın mesajını engellemek için ücretsiz olarak 7672ye IPTAL yazın, boşluk bırakın REKLAM yazıp gönderin. Böylece Aveadan artık Reklam mesajlarını Sizleri rahatsız etmeyecek.
Vodafone Reklam Mesajlarını engellemek için;
Vodafoneden tanıtım, Reklam, indirim ve Firma mesajlarını engellemek için 444 0 542 telefon numarasını arayarak mesajların engellenmesini talep edebilirsiniz.
İçeriğimizi Sosyal Medya paylaşım sitelerinde paylaşarak konu hakkında bilgisi olmayan kişilere yardımcı olabilir, görüşlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu