Biyografiler

Sevinç Meşe Kimdir? Biyografisi

Sevinç Meşe

Sevinç Meşe kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında merak edilen detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Sevinç Meşe Kimdir Biyografisi:
25.’si düzenlenen Türkiye Mankanler Kraliçesi diğer Adı Miss Model of Turkey 2013 olan yarışmada kraliçe tacını takan Sevinç Meşe 5 Mart 1988 tarihinde Elazığ da dünyaya gelmiştir. Güzelliği tescillenen manken 17 yaşından itibaren İstanbul da yaşamaktadır. Beykent Üniversitesi Sinema Tv Yüksek Lisans eğitimi gören kraliçemiz Profesyonel olarak 4 yıldır modellik yapmaktadır.

2009 yılında Mint yapimda almış olduğu oyunculuk eğitimiyle birlikte Dizi, sinema ve reklam filmleriyle başarılı performans sergilemiştir. İlerleyen zamanlarda diksiyon ve spikerlik eğitimide alan Sevinç Meşe 2011 yılında London study center da İngilizce Dil eğitimi almıştır. Başak Gürsoy Ajans ve Uğurkan Erez Ajansla beraber önemli projelere imza atmış, aynı şekilde Cemil İpekci Beyaz Düşler, Nihan Buruk Kadina Şiddet ve Mehtap Elaidi Ragmen defileleri bir çok önemli Modacılarla podyumda defilelere çıkmıştır.
Molfix, Turkcell ve Uğur Derin Dondurucu gibi markaların reklam yüzü olmuştur.
Eğreti Gelin Ladik isimli film ilk rol aldığı filmdir.
Özellikleri : Boy: 178 -Kilo: 52 – Olculer: 87/60/90 – Goz rengi: kahve rengi – Ten rengi: esmer – Sac rengi: kestane
Sevinç Meşenin Fotoğrafları : ( Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayınız.)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu