Üniversite Ücretleri

Murat Hüdavendigar Üniversitesi Eğitim Ücretleri (2016-2017)

Murat Hüdavendigar Üniversitesi 2016-2017 yılı Eğitim Ücretleri yazımızın devamında yer almaktadır. Murat Hüdavendigar Üniversitesi, 2012 yılında İstanbulda kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

2016-2017 yılında öğretim ücreti; tüm bölümlerde 29.500 TL, Hazırlık sınıfında 25,000 TL’dir. Amerika da hazırlık sınıfı okumak isteyenler için eğitim ücreti 22.000 USD ‘dir. (Amerika da İngilizce hazırlık sınıfı için; yurt ve kitap ücretleri dâhildir). Öğretim ücretlerine KDV dâhildir.

Ödeme Şekilleri :  Birinci taksit peşin olmak üzere kalan kısım kredi kartına artı (8) sekiz taksitte tahsil edilebilir. Kesin kayıt sırasında peşin ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır.

Not : Tam Burslu programlarına yerleştirilen öğrenciler öğretim ücretinin tümünü, %50 BURSLU programlarına yerleştirilen öğrenciler, öğretim ücretinin yarısını karşılamaktadır. Burslara yurt, yemek ve kitap ücretleri dâhil değildir.(Yalnızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’ne Tam Burslu yerleşenler, isteğe bağlı Amerika Birleşik Devletleri Hazırlık Sınıfı için de tam bursluluk hakkı elde ederler.
Öğrenim bursu öğrencinin normal öğrenim süresi içinde kesilmeden devam eder. Herhangi bir not şartı aranmaz. Diğer Burs detayları için Üniversitenin kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Murat Hüdavendigar Üniversitesi adres bilgileri
Sultangazi Yerleşkesi Uğur Mumcu Mah. M Cad. 2115 sokak, Sultangazi / İstanbul
Tel: (+90) 212 594 07 07

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı