Biyografiler

Melike Emiroğlu Kimdir

Melike Emiroğlu

Melike Emiroğlu kimdir? kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi, ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Melike Emiroğlu Biyogafi : 29 Eylül 1985 tarihinde İstanbul da doğan güzel oyuncu Açık kahverengi saçlarıyla, yeşil gözleriyle ve 1,70 boyuyla fizikiyle dizide göstermiş olduğu başarılı performansıyla büyük beğeni kazandı.
Babasının adı Taner Emiroğlu’dur. Açıköğretim Halkla ilişkiler bölümü mezunu olan Melike Emiroğlu daha önce Çekirdek Aile, Bizim Konak, Tam pansiyon, Tadımız kaçmasın, Samanyolu, Çakıl taşları ve Mazi kalbimde yaradır adlı dizilerde çeşitli rollerde karşımıza çıkmıştır.
Oyunculuk mesleği dışında, tv de yayınlanan Sony Ericson Life, Renkli Televizyon gibi programlarda sunuculuk  yaptı. 2003 yılında şarkıcı Baha’nın Aşk acısı klibinde de yer almıştır.

2013 yılımda  Hande Katipoğlu ile birlikte Star Tv’de “Yap Bakalım” adlı yarışmayı sundu.  Ardından Star Tv’de “Ne Güzel Evim” adlı programı sundu. Alaçatı’da butik otel açtı ve işletmesini kendi yapmaktadır. 2010 yılında Çakıl Taşları adlı dizide rol aldı. 2014 yılında Star Tv’de Star Life adlı programın sunuculuğunu yaptı.

Filmleri ve Dizileri : 
2013 – Yağmurdan Kaçarken (TV Dizisi)
2012 – İşler Güçler (Aşkın) (TV Dizisi)
2011 – Mazi Kalbimde Yaradır (Şermin) (TV Dizisi)
2010 – Çakıl Taşları (Ayçin) (TV Dizisi)
2010 – Samanyolu (Nükhet) (TV Dizisi)
2005 – Tadımız Kaçmasın (Rüya) (TV Dizisi)
2004 – Tam Pansiyon (Ada) (TV Dizisi)
2003 – Bizim Konak (TV Dizisi)
2002 – Çekirdek Aile (Begüm Çekirdek) (TV Dizisi)

Melike Emiroğlu Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu