Üniversite Ücretleri

Uluslararası Final Üniversitesi Ücretleri (2022-2023)

Uluslararası Final Üniversitesi Ücretleri ne kadar?
Kıbrıs’da yer alan Uluslararası Final Üniversitesi 2022-2023 yılı Eğitim Ücretleri ile ilgili bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır. Uluslararası Final Üniversitesi ve konu hakkında görüşlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Not : Aşağıda yer alan fiyatlara, %5 KDV dahil değildir. Sosyal Aktivite ücreti 2200 TL , (%5 KDV dahil) eklenecektir.

Burslar : Final Eğitim Kurumları’ndan ve Türkiye’nin kurumsal anlaşmalı diğer eğitim kurumlarından mezun olan ve ÖSYM aracılığı ile Uluslararası Final Üniversitesi’nde bulunan programlardan birine yerleşen öğrencilere ödemeleri gereken eğitim ücretinin %20’si kadar kurumsal indirim uygulanmaktadır.
ÖSYM Bursu, Şehit çocuklarına, branşlarında üstün başarı gösteren bunu belgeleyen milli ve üst düzey sporculara burs verilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin seçkin eğitim kurumlarına özel burslar ve indirimler verilmektedir.

Uluslararası Final Üniversitesi Adres ve Telefonlar : 
Toroslar Caddesi, No:6, Çatalköy, Girne, KKTC
Telefon : +90 392 650 6666 +90 850 811 1838 +90 392 444 0838

Uluslararası Final Üniversitesi 2022-2023 Ücretleri

  • Diş Hekimliği : 79.800 TL
  • Eczacılık : 78.720 TL
  • Hukuk (Türkçe) : 55.370 TL
  • Uluslararası Hukuk (İngilizce) : 55.370 TL
  • İlköğretim Matematik Öğretmenliği (Türkçe) : % 100 Burslu
  • Psikoloji, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Türkçe), Mimarlık (İngilizce), İç Mimarlık, İngilizce Öğretmenliği (İngilizce), Okul Öncesi Öğretmenliği (Türkçe), Özel Eğitim Öğretmenliği (Türkçe), Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Türkçe),Türkçe Öğretmenliği (Türkçe), Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Türkçe), Eczane Hizmetleri (Türkçe) Bölüm Ücretleri : 48.720 TL
  • Ekonomi (İngilizce), İşletme (İngilizce), İşletme (Girişimcilik) – Ulster University (İngilizce), İşletme (Pazarlama) – Ulster University (İngilizce), Pazarlama Dijital Medya (İngilizce), Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans (İngilizce), Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce), Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce), Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce), Elektrik – Elektronik Mühendisliği (İngilizce), İnşaat Mühendisliği (İngilizce), Yazılım Mühendisliği (İngilizce), Yapay Zeka Mühendisliği (İngilizce), Beslenme ve Diyetetik (İngilizce), Hemşirelik (Türkçe), Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi, Turizm ve Otel İşletmeciliği (İngilizce), Turizm ve Otel İşletmeciliği – Ulster University (İngilizce), Aşçılık (Türkçe), Bilgisayar Programcılığı (İngilizce), Ameliyathane Hizmetleri (Türkçe), Anestezi , Fizyoterapi (Türkçe), İlk ve Acil Yardım (Türkçe), Adalet Meslek Yüksekokulu (Türkçe) Ücretleri :  43.960 TL
  • İngilizce Hazırlık Okulu : 43.960 TL

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Benim oğlum 91 binlerde hukuk istiyor.yeni açıldığı için sıralama belli değil sizin bölümümüze girebilir mi.mersinden gelecek ayrıca yurt vs.ucretleri konusunda aydınlatırmisiniz.bende Adliye çalışanının indirim söz konusu olabilir mi?

  2. BÜLENT Bey ben manisa final kurucularından EROL BAYRAM yönetim kurulu toplantısında sizinle oğlum için görüşmüştüm.Elektrik elektronik mühendisliği için Rektör beyde vardı.Oglum sıralamada sayısalda 110 bininci oldu.final üniv.düşünüyoruz tabi bir öneriniz olurmu.oğlumla sizide görüştürmek istiyorum.oğluma bir öneriniz olumu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu