Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » İstanbul evden eve nakliyat firmaları

İstanbul evden eve nakliyat firmaları

Son zamanlarda özellikle 2010 yılından sonra nakliyat sektöründe görülen çarpıklaşma farklı firmaları, markalaşmış kuruluşları taklit ederek kazanç elde etme isteği dikkat çekecek boyutta artmıştır.
Türk insanının karakteri gereği kısa yoldan parayı bulma hevesi ile bu piyasa giren bazı sözde nakliyatçılar yapmış oldukları taşımalarda verdikleri sözleri tutmamakta ve müşterilerine büyük zararalar verdiği tepit edilmiştir. Herhangi bir resmi belgeye sahip olmayani gerekli yerlerden faaliyet belgesi almayan taşeron firmaları İstanbul da özellikle Anadolu yakasında bir hayli fazla olduğu gözlemlenmiştir.
İstanbulda ki evden eve nakliyat firmalarının birçoğu maalesef kaçak şekillerde çalışmakta bir iş yerleri ve kendi elemanları bulunmamakta evden veya telefondan çalışmalar yapmakta, halk dilinde amele tabiriyle bilinen uzman olmayan vasıfsız kişiler çalıştırmaktadır.
İstanbul da Evden eve taşımacılık hizmetlerini hakkıyla yapan şehiriçi ve şehirlerarası nakliye faaliyeti yapabilmek için gerekli kuruluşlardan izin belgesi olan nakliye şirketleri de mevcut olup kendilerine has araçlarla, uzman kadrolarla ve uygun avantajlı evden eve nakliyat fiyatları doğrultusunda eşya nakliyesi işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

Bu yazımız 887 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*