Genel

Vigo kurye başvurusu nasıl yapılır?

Vigo nedir?
Vigo, marka ve işletmelerin kurye ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan teknoloji odaklı bir hızlı teslimat platformudur. Dinamik, yaratıcı, etkin ve her biri kendi dalında uzman yetenekleri aynı çatı altında toplayan Vigo, dijital ağlardan gelen siparişlerin 60 ilde beş binden fazla moto kurye ile eşleştirerek hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılmasını sağlar.

Vigo kurye başvurusu nasıl yapılır?

Dijital ağlardan gelen siparişlerin en hızlı şekilde müşterilere ulaştırılmasını amaçlayan Vigo, müşterilerine anlık teslimat hizmeti sunmak isteyen tüm markalara hitap etmektedir. Vigo artan talepler doğrultusunda moto kurye alımlarına devam etmektedir. Vigo bünyesinde moto kurye olarak çalışmak isteyenlerin resmi internet sitesi vigovigo.com’a girerek, ana sayfada yer alan ‘Kurye olmak istiyorum’ seçeneğini tıklamaları ve açılan formu eksiksiz olarak doldurmaları yeterli olacaktır.

Vigo’da çalışma şartları nasıldır?

Vigo bünyesinde motosikletli kurye olmak isteyenler Vigo’nun çalışma şartlarını ve Vigo’da moto kurye olmanın şartlarını merak ediyor. Eğer moto kurye olarak işe başlamak istiyorsanız öncelikli olarak A1 ya da A2 sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte motosiklete sahip olmanız sizden ilk şart olarak istenmez. Elbette motosikleti olan kişiler kendi araçları ile kuryelik yapabilirler. Bu durumda motosikletinizin en az 2021 model olması ve motor hacminin ise 110 CC ve üzeri olması gereklidir. Motosikleti olmayan kişiler ise işe alındıktan sonra Vigo bünyesindeki araçları kullanarak çalışmaya başlayabilirler. Başvuru aşamasında adayların şahıs şirketinin bulunmasına gerek yoktur. Eğer başvurunuz onaylanır ve işe alınırsanız bu tarihten itibaren şahıs şirketinizi açabilirsiniz.

Vigo kurye olmak için neler gereklidir?

Vigo moto kurye pozisyonuna başvuru yapmak için öncelikle internet sitesinde yer alan “Kurye olmak istiyorum” seçeneğini tıklamanız ve ekranda yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda isim soy isim gibi bilgilerin yanı sıra e-posta, cep telefonu, çalışmak istediğiniz pozisyon ve lokasyon gibi bilgileri ilgili alanlara yazmalısınız. Aynı zamanda adli sicil kaydınızın olup olmadığı sorusuna da yanıt vermelisiniz. Başvuru formunu doldurduktan ve başvurunuz onaylandıktan sonra ilgili birim sizinle iletişime geçer. Sonrasında ise istenen belgeler şu şekildedir;
Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Nüfus Kayıt Örneği, Vergi Levhası, İkametgâh, Sürücü Ceza Puanı Sorgusu, Ruhsat (Kendi motosikleti ile çalışanlar için).

Vigo çalışma saatleri nelerdir?

Vigo çalışma saatleri saha yöneticileri tarafından belirlenmekte ve günlük 12 saati geçmeyecek şekilde düzenlenmektedir. Dönüşümlü bir şekilde belirlenen çalışma saatleri sabah 08:00 gibi başlayıp gece 00:00’a kadar sürmektedir. Bu süre aralığında 12 saatlik mesainizi hangi saatlerde yapacağınız yöneticiniz tarafından belirlenir.

Vigo çalışma günleri nelerdir?

Haftanın her günü 60 ilde beş binden fazla motor kuryesi ile müşterilerine hizmet veren Vigo’da, moto kurye olarak çalışanlar haftalık tatil günlerine saha yöneticileri ile birlikte karar verirler buna göre haftanın istedikleri günü haftalık izinlerini kullanabilirler.
Kaynak : https://vigovigo.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu