Biyografiler

Hande Sarıoğlu Kimdir

Hande Sarıoğlu

Hande Sarıoğlu Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, Biyografisi ve hakkında merak edilen bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Hande Sarıoğlu Biyografi

Hande Lala Sarıoğlu sunucudur. 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce Akçakoca’da doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.
Çocukluk dönemlerinde hayalini kurduğu modelliğe yönelmiş katıldığı yarışmalarda aldığı derecelerle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.
Aşk-ı Memnu dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynadı. Star TV‘de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında stüdyo dışında çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından, yayın yapıp yarışmacıları tanıtmıştır.
2011 yılında Pasaport Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ana Ocağı programında 30 Kasım 2015 tarihinde yarışmıştır. Yarışmada eğitmen anne olarak Meltem Açıkel, Zehra Şener ve Ümmiye Koçak görev yapmıştır.

2016 yılında TV8’de başlayan “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda sunuculuk yapmıştır.
Tivibu Spor da bir süre görev aldıktan sonra, Habertürk’ transfer olan Hande Sarıoğlu, Spor saati adlı programda Spor Spikerliği yapmıştır. 2 Aralık 2019’daki programda Fatih Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bırakmıştır. Habertürk’te spor haberlerini sunan Sarıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video nedeniyle işine son verildiğini açıklamıştır. Galatasaray taraftarıdır.
Sosyal medya adresi : instagram.com/hndsar
Tavsiye yazıEce Belen Kimdir

Hande Sarıoğlu Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu