Biyografiler

Gaye Gürsel Kimdir? Biyografisi

Gaye Gürsel

Gaye Gürsel Kimdir, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdarın kız kardeşi  rolünde olan Safiye Karahanlı  gerçek ismi nedir, nerelidir,  kaç yaşındadır, biyografisi ve diğer detaylar yazımızın devamında paylaşılacaktır.

Gaye Gürsel Biyografi

1 Ocak 1980 yılında İzmir de doğmuştur. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda uzun bir süre oyunculuk eğitimi aldı. Bir organizasyon şirketinde çalıştıktan sonra eğitimine yurt dışında devam etmiştir.
Oyunculuğa Haziran Gecesi dizisi ile başlayan başarılı oyuncu daha sonra Kaybolan Yıllar, Tutkunum Sana, Senin Uğruna, Asi, Elif, Makber, Öğretmen Kemal ve İşler Güçler isimli televizyon projelerinde yer almıştır.

2007 yılında Kanal D’de yayınlanan Asi isimli dizide yer almıştır.  2010 yılında ilk sinema filmi Dersimiz: Atatürk’te rol almıştır.
2012’de Star Tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler isimli komedi absürt dizisinde Feride karakteri ile yer almıştır.  2014 yılında Meleklerin Mucizesi isimli sinema filminde başrol oynamıştır. Youtube kanalı açarak tasarım, ev yenileme gibi hobi videoları çekip paylaşıp pilates dersleri vermeye başlamıştır.
Gaye Gürsel; Milyonları ekranlara kitleyen Kurtlar Vadisi Pusuda Safiye rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
Rol aldığı dizi ve Filmler :
Haziran Gecesi, Kaybolan Yıllar, Tutkunum Sana, Asi, Senin Uğruna, Elif, Dersimiz: Atatürk, Makber, Öğretmen Kemal, Gelecek Uzun Sürer, İşler Güçler, Kurtlar Vadisi Pusu, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Meleklerin mucizesi, Müthiş Bir Film, 50m2
Tavsiye yazı : Necati Şaşmaz kimdir

Gaye Gürsel Fotoğrafları

(Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu