Biyografiler

Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler Kimdir?

Esra Ceyda Kardeşler

Esra Ceyda Kardeşler Kimdir, nereliler, kaç yaşındalar, biyografileri ve hakkında merak edilen diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Özellikle son zamanlarda Sosyal Medya siteleri arasında yer alan İnstagram Twitter da paylaşmış oldukları birbirinden ilginç fotoğraflarla ve sansasyonel yaşamlarıyla gündemde kalan Ciciş kardeşler…

Esra Ersoy Kimdir (Biyografi)

Kardeşlerden büyük olan Esra Ersoy 21.06.1984 de Mersin de dünyaya geldi İlköğrenimini Mersin Toros Kolejinde tamamladı. Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okudu. Üniversite eğitimine Ankarada Bilkent Üniversitesinde devam etti ve 2006 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu . Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı. İstanbul da yaşamaya başlamasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldı.

Ceyda Ersoy Kimdir (Biyografi)

Diğer kardeş Ceyda Ersoy ise 30 Eylül 1987de Mersinde doğdu. İlköğrenim ve lise yıllarını Mersinde tamamladı. Daha sonra Bilkent Üniversitesinde okuduktan sonra eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesinde devam etti. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldı. Miss Fotomodel of Turkey 2010 seçilen Ceyda Ersoy, Türkiye’nin ilk tescilli fotomodelidir.
Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşlerin Fotoğrafları:
Resimleri üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu