Biyografiler

Ebru Altan Kimdir ? Biyografisi

Ebru Altan

Ebru Altan kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır biyografisi ve hakkında tüm merak ettikleriniz yazımızın devamında yer almaktadır.
Ebru Altan Biyografisi : Fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Sosyal paylaşım sitelerinde ve Arama motorlarında en çok arananlar arasında yer alan sarışın güzel Ortaokul ve Liseyi Nişantaşı Anadolu Lisesinde okumuştur.
Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümünden mezunudur. Çok iyi derece İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Paleantoloji, biyoloji, genetik ve hayatın kökeni konularında incelemeler yapmaktadır. Yaklaşık 5 binin üzerinde fosil örneği üzerinde detaylı incelemelerde bulunduğunu ifade etmektedir.
A9 Tvde bu konularla ilgili sohbetleri yayınlanmaktadır. Ayrıca yine aynı kanalda Dünya Barışı konulu bir programı dışında WTPN radyo programlarına da konuk olarak katılmaktadır.

Vermiş olduğu bir röportajda Daima bakımlı, temiz ve şık giyinmeyi terci ederim. Ekran karşısında da öyleyim gündelik hayatta da öyleyim” açıklamalarında bulundu. Dindar insanın temiz, bakımlı olmasını vurgulayan Altan “Müslüman erkekler ve müslüman kadınlar dünyanın en güzel ve şık giyinen insanı olmalıdırlar.” ifadelerini kullandı.
Güzel Sarışın hakkında görüşlerinizi, konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Hesapları : Facebook : https://www.facebook.com/ebrualtan2012
Tavsiye yazı : Tülay Kumaşçı Kimdir

Ebru Altan Fotoğrafları 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu