Biyografiler

Duygu Barazi Kimdir ? Biyografisi

Duygu Barazi Kimdir? Biyografisi
İşte Benim Stilim adlı programın üçüncü Sezon adaylarından olan Gözleri ve güzelliğiyle büyüleyen Duygu Barazi hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır, ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie’ye benzerliğiyle dikkat çeken ve Turist adlı filminde dublörlüğünü yaptığını açıklamıştı.
Angelina Jolie ile Los Angelesda bir restoran da tanıştığını ifade eden Duygu Barazi kendisine yapılmış olan teklifi kabul ettiğini ve Turist filminin Galasına davet edildiğini söyledi. Güzelliği ile Jüri üyelerinin dikkatini çeken yarışmacı 3.Sezonun en iddialı adayları arasında gösterilmektedir. Daha önce Bu Tarz Benim ismiyle yayınlanan programa konuk yarışmacı olarak katılmıştır.

Biyografisi : 1,64 boyunda ve 56 kilodur. İstanbulda doğmuş ve İstanbulda yaşamaktadır. On yıl boyunca Kabin Amirliği yapmıştır. Giymeyi ve giydiğini göstermeyi, Makyaj yapmayı, güzel gözükmeyi, kendisiyle uğraşmayı çok sevdiğini ifade eden yarışmacı kilo almamak için Akşam 5ten sonra yemek yemediğini söyledi. Yeni sezonda işte benim stilim yarışmasında olduğu için çok mutlu olduğunu söylemiştir.
instagram adresi :  @duygu_barazi
İşte Benim Stilim Duygu Barazi Fotoğrafları : 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı