Biyografiler

Doğuhan Güney Kimdir ? Biyografisi

Doğuhan Güney kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Kurtlar Vadisi Pusu Yusuf karakteri kimdir? gerçek adı nedir?
Kurtlar Vadisi Pusu da Yusuf Kuzuzade rolünü canlandıran ve son bölümlerde adından sıkça söz ettiren Doğuhan Güney Kimdir? hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızın devamında paylaşılmaktadır.
Doğuhan Güney, 1989 doğumlu oyuncu Doğuhan Güney’in ikiz kardeşi de kendisi gibi oyuncu olan Batuhan Güney’dir. İstanbul doğumludur.

Dizide rol gereği 2014 yılında vefat eden Vahap Kuzuzade’nin torunu, Fehmi Kuzuzade’nin oğludur. Kendisi katıldığı bir motor yarışı sırasında; babası ve dedesinin düşmanları tarafından öldürülmek istenmiştir ve kendini kovalayanlardan kaçarken, motoruyla beraber denize uçmuştur. Herkes kendisini öldü zannetmiştir ama kurtulan Yusuf, Mankut ismiyle Pitbulun motorlu çetesine katılmıştır. Pitbul ve çetenin tüm üyelerinin ölümünden sonra yalnız hareket etmeye başlamıştır.
Kenan Kuzuzade rolünü kim canlandırıyor? Dizide Fehmi Kuzuzade’nin bir başka oğlu olan Batuhan Güney İlk başlarda yürüyemiyor ve tekerlekli sandalyeye mahkumdu. Dizinin ilerleyen bölümlerde iyileşip Babasının şirketinde görev yapmaktadır.
Sosyal medya adresleri : instagram.com/doguhan_guney
Tavsiye : Büşra Misçioğlu Kimdir – Defne Samyeli Kimdir – Cahit Kayaoğlu Kimdir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu