Biyografiler

Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi

Adnan Hoca Kediciklerinden olan Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi, kaç yaşındadır? Nerelidir? Evli midir? fotoğrafları ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden olan güzelliği ve fiziğiyle büyüleyen kedicik Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur.

Anne ve Babasının gençlik fotoğrafını Facebook da yayınlamış ve güzelliğinin ailesinden geldiğini söyledi. İstanbul da yaşamaktadır. A9 tv’de program sunmaktadır.

Beyza Bayraktar Bağnazların Söylediğinin Aksine, Dans ve Müzik Haram Değildir adlı yazısında Müslümanlar dünyanın en modern, en kaliteli insanlarıdır. Helal olan her nimetten, her güzellikten faydalanmak Müslümanın hakkıdır. Müslüman gücünün elverdiğince en güzel giyinen, en güzel yerlerde bulunan, en son teknolojiyi kullanan, en aydınlık insan olmalıdır. En güzel müzikleri dinlemekte, bu güzelliğin hakkını verecek Müslümanların en doğal hakkıdır.

Bağnazların Müslümanları Sanattan, estetikten, bilimden uzak göstererek İnsanları Dinimizden uzak tutmaya çalıştıklarını, İslamın en büyük düşmanı olduklarını ifade etmiştir.
Kendisi hakkında bilgi edindikçe yazımız güncellenecektir.
Sosyal Medya Hesapları :facebook.com/beyza.bayraktar.5 – twitter.com/beyzabayraktar1 – instagram.com/beyzabayraktar1

[review]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı