Biyografiler

Berna Öztürk Kimdir? Biyografisi

Berna Öztürk

Berna Öztürk kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Berna Öztürk Biyografi

28 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 55 Kilo ve 1,71 boyundadır. Ortaöğretimini F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ve Sosyoloji bölümü mezunudur. Fenerbahçe taraftarıdır.
Birçok spor ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınıyor. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilmektedir. Tarkan’ın eski sevgilisinin kız kardeşi olması nedeniyle bir ara Magazin basınında Tarkan’ın baldızı olarak anılmıştır. Mankenlik modellik ve oyunculuk yapmaktadır.
Berna Öztürk kite board eğitmenliği de yapmaktadır. Ablası ile birlikte kite board sporunda Dünya şampiyonasına katılarak milli sporcu ünvanına sahip olmuştur. Kendi imkanlarıyla yarışmaya katılan Öztürk, 2016 şampiyonasına hazırlanmıştır. Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak da bulunuyor.
Bir Dönem Çarkıfelek yarışmasında hostes olarak yer almış 2008’de ‘’ Dancing In The Sun’’ adlı albümünü piyasaya çıkarmıştır.

İşte Benim Stilim yarışmasına katılma amacını eğlence olarak değerlendirdi. Giyim stilini maskülen olarak tanımlayan Öztürk, ‘’ Amacım her işte olduğu gibi eğlenmek ve öğrenmek üzerine kurulu. Sevdiğim kıyafetleri sergilemeye dikkat edeceğim. İnsanların günlük hayatta kullanabileceği parçalara ağırlık vermek önceliğim olacak. Ayrıca, diğer yarışmacılarla değil kendimle rekabet ederim. Bu yüzden yarışmanın renkli yüzlerinden biri olacağıma inanıyorum’’ ifadelerini kullanmıştır.

Bir röportajında DJ Berna Öztürk, “Erkekler tarafından çok sık tacize uğradım. Elim ağırdır, çok da adam dövdüm. Çok dövmüşlmüğüm vardır. Hatta teyzelerin, tamam kızım daha sıkma boğazını demişliği bile vardır. Maalesef, cinsel olarak çok aç bir toplumuz. Aslında bütün dünya cinselliğe çok aç. Toplumumuz ise ekstra aç. Bu nedenle iki ayaklı bir dişi gördükleri zaman, bastırılmış bütün cinsel duyguları ortaya çıkıyor” açıklamasında bulunmuştu.
Survivor 2017 sezonunda yarışan isimlerden birisidir.
Diziler: Saç saça baş başa, Görünmez Adam, Korkusuzlar, Kuzenlerim, Avrupa Yakası.
Sinema: Balans ve Manevra
Kısa Film: Kısmet/Kismet
Albümleri :  Dancing In The Sun, Son Verdim Kalbimin İşine (single)
Sosyal medya adresleri : twitter.com/OzturkBernaa – instagram.com/ozturkbernaa
Tavsiye yazı : Çiğdem Batur KimdirYasemin Öztürk Kimdir

Berna Öztürk Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu