Genel

Bahçeşehir Aqua Dolphin

Aqua dolphin fiyatları Ne kadar ?
İstanbul da Yaz aylarında sıcaklıktan serinlemek için tatile gidemeyenler ve denize gidemeyenler genelde havuzları tercih etmektedir. Stresten kurtulmak ve eğlence yaşamak için Aqua Dolphin sizler için ideal olup yunuslarla beraber vakit geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.
Müzik eşliğinde su kaydırakları ile vakit geçireceğiniz gibi, animasyonlar, plaj sporları ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Mayıs ayından itibaren sezona açılış yapan Aqua Dolphin’e günübirlik gidebileceğiniz gibi yıllık ve aylık kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Kendi Web sitelerinde yayınlanan ve şuan sistemlerinde aktif olan indirimli kuponlardan yararlanabilir ekonomik fiyatlarla eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Bahçeşehir de bulunan havuza gidiş güzergahı hakkında resmi sitedeki iletişim krokisinden nasıl gideceğiniz bilgisini alabilirsiniz.
2020 Aqua Dolphin havuz fiyatları genelde değişmekte olup bu konu hakkında 0212 672 61 61 nolu telden detaylı bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğlenmek ve yüzmek için Havuza giden ziyaretçilerimiz görüşlerini bizlere yorum olarak yazabilir, ilk defa gidecek olan kişiler için bilgiler verebilirsiniz.
Aqua Dolphin fiyatları (2020)
Bay : 70 TL
Bayan : 60 TL
Çocuk (5-12 yaş ): 35 TL
Çocuk (0-4 yaş ): Ücretsiz
Pazar Günleri: Bay : 80 TL, Bayan : 70 TL, Çocuk (5-12 yaş ): 40 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu