Genel

Avşa Adası 2023 Otel ve Pansiyon Fiyatları

Yaz güneşinin kavurucu sıcaklıklarından serinlemek için tercih edilen yerlerden olan Avşa Adası hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu fiyatlar, nasıl gidilir?, nereler gezilir? konularına Siz değerli ziyaretçilerimize bilgiler paylaşacağız.
Avşa Adasına Nasıl gidilir?
Avşa Adasına Erdek’den 2 saat süren bir deniz yolculuğunun ardından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bostancı ve Yenikapıdan 2 satte, Tekirdağ Sarayburnu’ndan feribot ile 6 saat, Silivri Kumbağ üzerinden kalkan vapurla 2.5 saatte ulaşabilirsiniz.
Avşa Adasında Nereler Gezilir?
Avşa Adasında Çınar ve Altınkum koylarında, veya ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte daha sakin olan Tavşanlı plajında denizin tadını çıkarabilirsiniz. Avşa Adasında gündüz masmavi denizin altın sarısı kumsalın tadını çıkarabilir, geceleri sahil boyunca sıralanmış, barlar ve diskolarda eğlenebilirsiniz. Avşa Adası temiz ve nem oranı düşük havası ile de meşhurdur. Astım ve bronşit hastaları için bu özelliği ile tedavi imkânı sunmaktadır.
Pansiyon ve Otel Fiyatları:
Her bütçeye uygun pansiyon ve oteller bulunmakta fiyatlar otel veya pansiyonların konforuna göre, denize mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca gün içinde doluluk ve boşluk oranlarına göre fiyatlar sürekli değişmektedir. Sizlere tavsiyemiz gitmeden önce seçeceğiniz pansiyon ve otelin iletişim bilgilerini bulup telefon ile rezervasyon yaptırmanızdır. Aksi takdirde Sürpriz fiyatlarla karşılaşıp hazırlıksız yakalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu