Biyografiler

Zahide Yetiş Kimdir? Biyografisi

Zahide Yetiş

Televizyon Sunucusu Zahide Yetiş Kimdir Nerelidir? kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Zahide Yetiş Biyografi : 7 Temmuz 1979 yılında Avusturya Viyana da doğmuştur. Bir kız ve 3 erkek kardeşi vardır.  Annesinin Adı Ayten Babasının adı ise Tahsin’dir. Anne tarafı Selanik Baba tarafı ise Kütahya’dan İzmir’e gelmiştir. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri vermiştir.
TRT de çocukluk döneminde belgesellerde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı.
ATV de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015 tarihi itibariyle SHOW TV de hafta içi her sabah 9:30 da Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır.

Zahide Yetiş TV8 de “Kentlerin Dili” adlı programla 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yapmıştır.  Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı.
Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir.
Sosyal medya adresleri : facebook.com/ZahideYetisArisoy – twitter.com/zahideyetis – instagram.com/zahideyetis

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu