Biyografiler

Sibel Arna Kimdir? Biyografisi

Sibel Arna

Sibel Arna kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Sibel Arna Biyografi : 1979 yılında İstsnbul da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezundur. İstanbul’da çeşitli medya ajansları ile çalıştı ve bu yönde televizyon dünyasına girdi.
1997-2000 yılları arasında Milliyet Gazetesi için moda, kozmetik ve güzellik üzerine “Gezdim Gördüm Yazdım” Sibel Arna kimdirköşesini hazırladı. 2000-2002 yıllarında, Sabah Gazetesi Hafta Sonu İlaveleri için mekanlar, moda, tasarım, sinema konularında haber ve röportajlar yaptı. 2002 yılında Vatan Gazetesinde yazılar yazmış ve röportajlar yapmış, Gazetenin Cumartesi ilavesinde “Bir şey diyeceğim” adlı köşesinde kent yaşamı ile ilgili yazılar yazmıştır.
2003 yılında Hürriyet Gazetesine geçerek Hürriyet Cuma, Cumartesi, Pazar ve Seyahat gibi eklere haberler hazırladı. Cumartesi ilavesindeki “Sibel Arna ile Moda Gündemi” sayfalarından sorumlu olarak,  haber ve röportajlar da yapmıştır.

2006 yılında CNN Türk televizyonunda “Trends” adlı programı hazırlayıp sunmuştur. 2009 yılında suşi dükkanlarının sahibi Selim Yalın ile evlenmiştir. 2011 yılında eşinden boşanmıştır. Rüzgar adında bir oğlu vardır.
Sibel Arna Hürriyet Gazetesi’nde köşe yazarı olarak görev yapmakta ve  sağlık kanalı HTV’de  yayınlanan anne ve çocuk sağlığı üzerine program sunmaktadır.

2010 yılında Yok Böyle dans adlı yarışmaya katılmış bu yarışmada Azra Akın birinci olmuştu.
2015 yılında Show Tv 2. sezonda yayınlanan Bu Tarz Benim Adlı yarışmada Jüri olarak görev almıştır.
Sosyal medya adresleri : twitter.com/sibelarna – instagram.com/sibelarna/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu