Biyografiler

Sibel Arna Kimdir? Biyografisi

Show tvde yayınlanan Bu tarz benim adlı yarışmanın Jüri Üyelerinden olan Sibel Arna Kimdir?, kaç yaşındadır, nerelidir ve tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Özellikle yarışmanın bir bölümünde yarışmacı kızlarla birlikte Roman havası oynayarak sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girmeyi başarmış güzelliği ve tarzıyla da dikkat çekmektedir.
Yine bir bölümde yapmış olduğu yorumlar sonucu yarışmacı Serpil Cansız, yarışmayı gözyaşları içinde terk etmişti.
Eleme gecesine konuk jüri olarak katılan Bülent Ersoy, Hanımefendi bağışlasın tanımıyorum, kim bu kız diye ifade kullanmış, bu olayda sosyal medyaya da herkes tarafından paylaşılmıştı. Tuba Ünsal ile twitter da yapmış olduğu söz münakaşası ise akıllarda kalan diğer olaylar arasında yer almakta.

Biyografisi : 1979 yılında doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezundur.
1997-2000 yılları arasında Milliyet Gazetesi için moda, kozmetik ve güzellik üzerine “Gezdim Gördüm Yazdım” köşesini hazırladı. 2000-2002 yıllarında, Sabah Gazetesi Hafta Sonu İlaveleri için mekanlar, moda, tasarım, sinema konularında haber ve röportajlar yaptı.
2002 yılında Vatan Gazetesinde yazılar yazmış ve röportajlar yapmış, Gazetenin Cumartesi ilavesinde “Bir şey diyeceğim” adlı köşesinde kent yaşamı ile ilgili yazılar yazmıştır.
2003 yılında Hürriyet Gazetesine geçerek Hürriyet Cuma, Cumartesi, Pazar ve Seyahat gibi eklere haberler hazırladı. Cumartesi ilavesindeki “Sibel Arna ile Moda Gündemi” sayfalarından sorumlu olarak,  haber ve röportajlar da yapmıştır.
2006 yılında CNN Türk televizyonunda “Trends” adlı programı hazırlayıp sunmuştur. 2009 yılında suşi dükkanlarının sahibi Selim Yalın ile evlenmiştir. 2011 yılında eşinden boşanmıştır. Rüzgar adında bir oğlu vardır.
Sibel Arna Hürriyet Gazetesi’nde köşe yazarı olarak görev yapmakta ve  sağlık kanalı HTV’de  yayınlanan anne ve çocuk sağlığı üzerine program sunmaktadır.
2010 yılında Yok Böyle dans adlı yarışmaya katılmış bu yarışmada Azra Akın birinci olmuştu.
2015 yılında Show Tv 2. sezonda yayınlanan Bu Tarz Benim Adlı yarışmada Jüri olarak görev almaktadır.
Twitter adresi : https://twitter.com/sibelarna – İnstagram adresi : http://instagram.com/sibelarna/
Sibel Arna Fotoğraf Galerisi:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı