Biyografiler

Nahide Babashli Kimdir

Nahide Babaşlı

Nahide Babaşlı Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Nahide Babashli Biyografi : 1999 yılında Azerbaycan da doğmuştur. Youtube kanalında seslendirdiği şarkılarla dikkat çeken aslen Azerbaycan asıllıdır.
Bakü Devlet Üniversitesi’nin Fizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Murat Göğebakan‘ın seslendirdiği “Ay Yüzlüm” şarkısını seslendirerek büyük bir beğeni kazandı. Video Youtube’da sabahtan akşama 1 milyon izleyiciye ulaştı.
Hırslı biri olduğunu ifade eden başarılı sanatçı, on binlerce kişinin karşısında kendi şarkılarını söylemek hayalleri arasında yer almaktadır.
Bir röportajında Konservatuar ve ses üzerine hiçbir eğitim almadığını, ilk başlarda resim üzerine ses kayıtları alarak, kendi yüzümü göstermeden insanlara dinleterek gelen tepkilere göre hareket edip daha sonra videolarında yüzünü gösterdiğini ifade etmiştir. Harbiye Açık Hava Konserleri vermek istediğini dile getirmiştir.
Kendisini ifade ederken duygusal bir yapıya sahip olduğunu, genelde eğlenceli, gülmeyi, şakalaşmayı seven birisi olduğunu belirtmiştir.
“Arkadaş ortamlarını severim ama şarkı söylerken tamamen başka bir Nahide oluyorum. Yani stüdyoya girdiğim zaman ışıkları bile kapattırıyorum ki ben şarkı söylerken kendi dünyama çekiliyorum.” ifadelerini kullanmıştır.
Sosyal Medya Adresleri : instagram.com/nahidebabashli

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu