Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç

Kimya Gökçe Aytaç nerelidir? kaç yaşındadır? boyu, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Erkenci Kuş’ta Can Divit’in (Can Yaman) sevgili Polen’i oynayan Kimya Gökçe Aytaç, Diriliş Ertuğrul adlı dizide Evdokya karakterini canlandırmaktadır.
Kimya Gökçe Aytaç, güzelliği ve oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Kimya Gökçe Aytaç Kimdir : 24 Ocak 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kova Burcudur.  Göz Rengi ise Ela’dır.
Tiyatro kökenli oyuncu ilk oyunculuk deneyimini, Medcezir dizisi ile gerçekleştirmiştir. Kimya Gökçe Aytaç boyu; 1.75, kilosu ise 55’tir.  Craft Oyunculuk atölyesinde temel oyunculuk, dialog anlatım ve iletişim, profesyonel oyunculuk eğitimleri almıştır.

Özel yetenekleri arasında, tekvando, at biniciliği, klasik ve elektro gitar mevcuttur. Ayrıca şan eğitimi de almaktadır.
Kimya Gökçe Aytaç Rol aldığı reklam, dizi ve sinema filmleri;
Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca İstikbal, Papia, Balparmak, Esenora reklamlarında oynamıştır. Rol aldığı sinema filmleri ise Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı’dır.
2016 yılında İstanbul Profile Kültür Merkezi’nde İdeal Koca ile Sevgili Karım ve Uykusuz isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.
Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetler dizileriyle izleyici karşısına çıktı. Başarılı oyuncu 2011 yılında Gökçe Özyol ile evlenmiştir. Evliliği 2013 yılında son bulmuştur. Sorunlu biten evliliğin anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Sosyal medya adresleri :
instagram.com/kimyagokce
Kimya Gökçe Aytaç Fotoğrafları : 

Anahtar Kelimeler : Kimya Gökçe Aytaç diriliş,  Kimya Gökçe Aytaç Vikipedi

Bu yazımız 159 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*