Biyografiler

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç

Kimya Gökçe Aytaç nerelidir? kaç yaşındadır? boyu, biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Erkenci Kuş’ta Can Divit’in (Can Yaman) sevgili Polen’i oynayan Kimya Gökçe Aytaç, Diriliş Ertuğrul adlı dizide Evdokya karakterini canlandırmaktadır.
Kimya Gökçe Aytaç, güzelliği ve oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir

: 25 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kova Burcudur.  Göz Rengi ise Ela’dır.
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okurken oyunculuk eğitimlerine başlamıştır.  Craft Atölye’de temel oyunculuk eğitimini almış, ardından Dialog Anlatım ve İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimini tamamlamış ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk televizyon dizisi 2005 yılında Misi dizisidir. 2015 yılında İstanbul Komedi Tiyatrosunun bünyesine katılıp çeşitli oyunlarında rol almıştır. Tiyatro kökenli oyuncu, İki Yalancı, Kertenkele, Medcezir dizilerinde  rol almıştır. Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterini canlandırmıştır.  Medcezir dizisi ile gerçekleştirmiştir. Kimya Gökçe Aytaç boyu; 1.75, kilosu ise 55’tir.

Özel yetenekleri arasında, tekvando, at biniciliği, klasik ve elektro gitar mevcuttur. Ayrıca şan eğitimi de almaktadır.
Kimya Gökçe Aytaç Rol aldığı reklam, dizi ve sinema filmleri;
Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca,  Servet ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca İstikbal, Papia, Balparmak, Esenora reklamlarında oynamıştır. Rol aldığı sinema filmleri ise Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı’dır.
2016 yılında İstanbul Profile Kültür Merkezi’nde İdeal Koca ile Sevgili Karım ve Uykusuz isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.
Başarılı oyuncu 2011 yılında Gökçe Özyol ile evlenmiştir. Evliliği 2013 yılında son bulmuştur. Sorunlu biten evliliğin anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Sosyal medya adresleri :
instagram.com/kimyagokce

Kimya Gökçe Aytaç Fotoğrafları : 

Anahtar Kelimeler : Kimya Gökçe Aytaç diriliş,  Kimya Gökçe Aytaç Vikipedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu