Biyografiler

Kate Upton Kimdir? Biyografi ve Fotoğrafları

Kate Upton

Kate Upton Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve hakkında detaylar…
Tüm Dünyada milyonlarca hayranı bulunan ve otoriteler tarafından en güzel bayanlar arasında gösterilen güzel yıldız Kate Upton hakkında Sizler için çeşitli sitelerden bilgiler bulup paylaşmak istedik.
İnternet ortamında en çok tık alan resimleri en fazla aranan kişi olan ünlü model gerek Türkiye’den gerekse çeşitli ülkelerden milyonlarca hayran kitlesi olan ender modellerdendir.
Kate Upton Kimdir?:
10 Haziran 1992 tarihinde ABD de doğmuştur. 3 Kardeşi bulunan güzel yıldız iyi bir at binicisi olup bu alanda yarışma dereceleri bulunmaktadır.
Kate Upton Biyografi: Modellik deneyimine Garage ve Dooney & Bourke‘de yaptı. 2010′da Guess‘e katıldı. 2011 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yılın çaylağı seçildikten kısa bir süre sonra derginin kapak kızı olmuştur. Beach Bunny mayo ve Victoria Secret için modellik yapmaya başlamıştır. 2011′de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir.
2011 Nisan ayında yayınlanan bir internet videosu ile gündeme gelirken videoda bir rap müziği eşliğinde Los Angeles stadında dans eden Kate Upton 30 Nisan 2012′de Terry Richardson‘un Cat Daddy adlı videosunda yer alıp büyük popülerliğini artırmıştır. Askmen’in 2012′nin 99 en çok arzulanan ünlü kadın listesinde 2. olmuştur.
Kate Upton Fotoğrafları
(Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu