internet

Facebook Şifremi Nasıl değiştirebilirim?

Sosyal Medya sitelerinden olan Facebook Milyonlarca üyesiyle Dünyanın en büyük paylaşım siteleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Üyesi sayısı hergeçen gün artmakla beraber üyelerin şifre sorunları, profil sorunları gibi bazı problemlere Türkçe destek verilmemektedir.
Son zamanlarda özellikle 2012 yılında yeni uygulamalarla dikkat çeken Facebook birçok yeni özelliklerle kullanıcılarına çeşitli avantajlar kolaylıklar sunmaktadır.
Kullanıcıların en sık yaşadağı problemlerden biris olan Facebook şifre değiştirme hakkında Site editörlerimiz sorunları çözmek amacıyla bazı bilgilendirmeler ve açıklamalar yaparak Siz değerli Ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.
Facebook Şifremi Nasıl değişebilirim?
Oldukça basit olan bu işlemi kısaca özetlemek gerekirse; Öncellikle kayıtlı e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapıp oturum açmak gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra Sağ üst köşede bulunan Ana sayfa bağlantısının hemen yanında ki aşağı doğru çizilmiş ok işaretine tıklayınız. Açılan pencere Hesap ayarlarlı bağlantısına tıklayıp karşınıza gelen Genel Hesap Ayarlarında şifre yazılan yere tıklayıp mevcut şifrenizi ve yeni oluşturacağınız şifreleri girip değişiklikleri kaydete tıklayınız. Bu şekilde Facebook şifrenizi başarıyla değiştirmiş olacaksınız.
Eğer facebook Şifrenizi Unuttuysanız giriş yapamıyorsanız şifremi unuttum bağlantısına tıklayarak karşısnıza çıkan talimatları yerine getirince kayıtlı e-mail adresinize şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir. E-posta hesabınıza gelen şifre sıfırlama linkine tıklayınca yeni şifrenizi onaylatarak başarıyla giriş yapabilirsiniz.
Şifre değiştirme ve facebook ile diğer problemler için bizlere bu konu adı altında yorum yazabilirsiniz. Editörlerimiz problemleriniz konusunda Sizlere gereken desteği sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu