Biyografiler

Ecem Çırpan Kimdir? Biyografisi

Ecem Çırpan

Ecem Çırpan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.
Ecem Çırpan Biyografi : 10 Temmuz 1996 doğumludur. 1,85 boyundadır.  Türk voleybolcu ve mankendir. Annesi Nuray Çırpan, Babası ise Akgün Çırpan’dır. Türk voleybol milli takımında oynamıştır. Elidor Miss Turkey 2015 birincisidir. Bursa Kültür 2000 Kolej mezunudur. Katılmış olduğu bir programda hedefinin oyunculuk olduğunu ifade etmiştir.

Profesyonel olarak voleybol oynamakta, Nilüfer Belediyesinde forma giymiştir. Daha sonra TED Spor kulübüne transfer oldu. 2 sezon orada oynadıktan sonra tekrar Nilüfer Belediyesi voleybol takımına geri geldi. Ecem Çırpan, 15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına da çıkmış, gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştur. Fiziği olarak bir dönem Türkiye de forma giyen Dünyaca ünlü Rus voleybolcu Gamova’ya benzetilmektedir.  Voleybol benim herşeyim ve ünlü voleybolcu Neslihan Darneli örnek aldığını ifade etmiştir. Yarışmada birinci olduktan sonra voleybola devam etmeyeceğini belirtti.

2015 yılında gerçekleştirdiği röportajından bazı bilgiler; “Hep güzel bir çocukmuşum. Ben de kendimi insanların bu tepkileriyle keşfettim. Zamanında fiziğimden dolayı kıskananlar da oldu. Fazla duygusal bir kızım. Ama sonra etraftan sürekli teşvik edilince yarışmaya katılmaya karar verdim. 1.85 boyunda 60 kiloyum. Biliyorum, bence göbeğimi eritmem lazım. Bir de dişlerimi yaptıracağım. Kendimde en çok gözlerimi beğeniyorum.”

“Uzun boylu olmanın olumlu ve olumsuz yönleri var. Bir ortama girdiğinizde çok dikkat çekiyorsunuz. Bütün gözler üzerinizde oluyor. Bu güzel. Ama bir yandan da size uygun kıyafet bulmak zorlaşıyor. Topuklu ayakkabı giyemiyorsunuz. Podyumda yürüyüşümü çok eleştirenler olmuş ama ben hayatımda ilk kez, bu yarışmanın kampında topuklu ayakkabı giydim. Rahatlığıma çok düşkünüm bundan sonra da herhalde spor ayakkabıyla devam eder ya da daha kısa topuklu giyerim.” açıklamalarında bulunmuştur.

Ecem Çırpan vermiş olduğu bir röportajda; Uzun boylu olmanın avantajları girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeniz. Dezavantajı kıyafet açısında olabilir, başka da bir dezavantajı yok bence, 2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1,85 ve üzeri olması lazım. 1,65’lik bir adama aşık olmam herhalde”ifadelerini kullanmıştır.
Sosyal medya adresleri : instagram.com/ecemcirpannn
Tavsiye yazı : Hazal Subaşı Kimdir

Ecem Çırpan Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu