Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfasına nasıl girilir ?
e-Okul Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ve öğrencilerin devamsızlık bilgileri, sınav notları gibi bir çok bilgiye bu sayfadan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Öğrenciler bu bilgileri değiştirme yetkisine sahip değildir.
MEB modülü dışında velilerin öğrencilerin durumlarını takip içi vbs sistemi de vardır. Burada öğrencilerin ders programı, devamsızlığı, davranış notları kısaca okula dair her türlü bilgiye ulaşılabilir. Burada sadece TC kimlik numarası ve öğrencinin okul numarası girilerek takip yapılabilir.
Sistem sadece ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin yararlandığı bir sistemdir. Sisteme giriş yapmak için Öğrenci TC kimlik numarası ve okul numarasını girerek ulaşabilirsiniz. Sistem sayesinde öğrencinin notları, devamsızlık bilgileri görülebilir. İçinde bulunulan ve önceki senelere dair bu bilgiler her daim saklı tutulur.
E-Okul’da Yapılan Sistem Çalışmaları Sebebiyle Kısa Süreli Kesintiler Olabiliyor, ancak kısa sürede açılmaktadır
E-Okul Veli Girişi İçin Tıklayınız
E-Okul Girişi Hakkında Sorun ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazımız 457 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*