Biyografiler

Ceren Hindistan Kimdir? Biyografisi

Ceren Hindistan

Ceren Hindistan Kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır, Biyografisi ve hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Ceren Hindistan Biyografi

Başarılı oyuncu 27 Şubat 1989 tarihinde Ankara da doğdu. Aslen Sarıkamışlıdır. Babasının dedesi Hindistan’dan Kars’a göç ettiği için soyadları bu yüzden Hindistan olmuş. Bir abisi vardır. Oyunculu dalında da başarılı olan güzel oyuncu dizilerin aranılan yüzü olma konumuna gelerek herkesin beğenisini kazandı. Ankara Anadolu Otelcilik Turizm Lisesinden mezun olan güzel oyuncu Miss Turkey 2007 adlı yarışmada Finalist olarak dikkatleri üzerine çekti.  Yarışma sonrası yönetmen Abdullah Oğuz’un teklifi ile  İstanbul’a yerleşerek Workshop’lara katılmaya başladı ardından dizi filmlerde oynadı.
Özellikle Sakarya Fırat adlı dizide göstermiş olduğu başarılı performansıyla iyice ünlenen Ceren Hindistan bu dizide Aşiret kızını canlandırıp Çeliktepe karakolunda Uzman Komando olan Osman Kanat ile yaşadığı aşk ile hafızalarda yer edinmiş durumda..
2012 yılında  “Babalar Ve Evlatlar” dizisinde, Zeynep karakterini canlandırdı. 2013 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde” Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun karakterini canlandırdı. Sadece 4 bölüm süren Firuze adlı dizide başrol oynadı.  2014 yılında “Aşktan Kaçılmaz” adlı dizide başrol oynadı.
2014 yılında iş adamı Ümit Aslan ile imam nikâhı kıymış, 25 Temmuz 2015 yılında Arya Rima isminde kız çocuğu dünyaya gelmiştir.  2016 yılında ise ayrılmıştır.
Popüler bir hale gelen TMS yani hafıza sildirmeyle alakalı  “İnsan yeniden doğmuş gibi oluyor” ifadelerini kullanmıştı.
Rol aldığı Dizi ve Filmler : Senin Uğruna, Fedai, Baba Ocağı, Ah Kalbim, Saklı Hayatlar, Sakarya Fırat, Babalar ve Evlatlar, Muhteşem Yüzyıl, Firuze, Aşktan Kaçılmaz
Tavsiye yazı : Tayanç Ayaydın Kimdir

Ceren Hindistan Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu