Magazin Haberleri

Aslı Sümen Kimdir?

Aslı Sümen

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen Kimdir?, Nerelidir, kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları arasında 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşım sonuçların değişmesine neden olurken, jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci oldu. Konu ile ilgili kendisi “Şaşırtıcı bir gündü. Aslında bu tamamen Miss Turkey organizasyonunun kararı” açıklamasını yaptı.
Yeni sonuçlara göre Aslı Sümen, Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek “Miss World”de, Türkiyeyi temsil etti.
Aslı Sümen Biyografi : Miss Turkey 2017 birincisi, Türkiye güzeli Aslı Sümen Mersin doğumludur. 1.74 boyundadır. Aslı Sümen Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezundur. Mankenlik ve fotomodellikle uğraşmaktadır.
Bir röportajda Neden güzellik yarışmasına katıldınız sorusuna “Güzellik yarışmasına girmek her kızın çocukluk hayalidir ama ben gerçekten Miss Turkey tecrübesini yaşamak istedim. İyi ki de yapmışım.” ifadelerini kullanmıştır.
Yapılan değişikliklerle Miss Turkey 2017 de oluşan durum şöyle; puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.
Sosyal Medya Adresleri : 
twitter.com/aslisumen – instagram.com/asliisumen
Aslı Sümen hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Aslı Sümen Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı