Moda

Tesettür Abiye Modelleri

Mezuniyet, düğün, nişan derken çoğu bir çok zaman abiye elbise seçme konusunda telaşa kapılabiliyoruz. Özellikle tesettür abiye modelleri alternatifleri daha kısıtlı olunca bu stres ve heyecan karışımı duygular daha çok artabiliyor. Sizler için birbirinden güzel tesettür abiye elbise modellerini fikir edinmeniz için bir araya getirdik.

Tesettür Şifon Abiye Modelleri

Sıradan bir günümüzde dahi şıklığı tercih edeceksek şifon kombinler oluşturabiliyoruz. Bu şık günlerin en çok tercih edildiği zaman olan özel günlerde de abiyelerden bu kumaş türü eksik olmuyor haliyle.

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi abiye elbise modeliyle başörtüsünün aynı olmasından ziyade farklı zıt renkler ile çok daha güzel şekilde kombinlenebiliyor. Böylece boğucu bir görünüm de oluşturamamış olursunuz. Bunun yanı sıra düz parıltılı uzun siyah bir abiyeyse siyah başörtüsüyle çok daha asil görüneceksinizdir.

Üç Boyutlu Tesettür Abiye Modelleri

Üç boyutlu tesettür abiye ve gelinlik modelleri en çok tercih edilen ve sevilenler arasında. Kabarık motifleriyle insanı kendisine çeken abiyelerle özellikle yer verilen çiçek motiflerini hissedebilirsiniz.

Kimi zaman bu üç boyutlu motifler abiye elbisenin belirli bölümünde ağırlıklı olarak verilip geri kalan tarafları sade bir şekilde bırakılabiliyor. Gösterişi sevenler için ise bütün abiye elbisenin üç boyutlu motiflerle bezeli olduğu modelleri tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri 2024

2024 tesettür abiye modasında saten kumaşlar öne çıkıyor. Saten abiyeler kişiyi şık ve zarif gösterirken, en büyük dezavantajı ise kumaşın çabuk kırışıyor olması. Tül kumaşlarda veya şifonlarda kırışma az olurken saten abiye modellerinde kırışmalar çabuk oluyor.

İç kısmı saten abiye dışı tüllerle kaplı abiye modelleri arasından seçim yaparak modaya uygun bir abiye modeli de tercih edebilirsiniz. Eğer hala size sade geliyorsa yer yer işlemelere veya taşlara yer verilen abiye modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.
Daha fazla tesettür abiye modelleri ve farklı başlıklarda modaya uygun bir çok alternatif için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://kadinev.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu