2020 Bayan Saç Modelleri

2020 Bayan Saç Şekilleri

2020 yılında moda olan en çok tercih edilen en güzel saç kesimleri ve modelleri hakkında çeşitli sitelerden derlemiş olduğumuz bilgileri Sizlerle paylaştık.
70’ler kakülü:Yeni sezonun saç modasında en sevilenler arasında 70 Yıllarda görmüş olduğumuz kaküller damga vuracak. Hafif uzun bırakılmış ve şakaklarına doğru ayrımlış bu model bir çok bayan tarafından yine en çok tercih edilen kesimler arasında yer almakta.
Düz ve uzun saçlar: Yeni Sezonda da kısa saçlar her ne kadar popüler olsa da 2020’nin saç trendleri arasında dümdüz ve uzun modellere de yer var. Doğal duran bu saç modeli farklı görünmek isteyenler için oldukça ideal…
Geometrik kesimler: Geçimiş yıllarda gördüğümüz Dümdüz kesim bob saçlar,yerini geometrik kesimlere bırakıyor. Alnı kaplayan hacimli kakülleri ve geometrik bob kesim saçları, yeni sezonda dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olabilir.
Yoğun katlar:Omuz hizasından biraz aşağıda kesilmiş bol katlı bir saç modeliyle o gün rahatlığın tadına varacak ve doğal görünümle de dikkat çekeceksiniz. Duş sonrası saçlarınıza hacim veren bir köpük sürün ve gün boyu harika görünmenin tadını çıkarın.

Keskin pixie kesim:Pixie kesimler her yıl olduğu gibi 2020 yılında da altın çağını yaşayacak.Geçmiş yıllarda daha yuvarlak olan tercih edilen bu kesim modeli bu yıl daha asi bir hale bürünüyor.
Bob kesim:Klasik bob kesim bu yıl yerini Çene hizasında kesilmiş ve kat verilmiş modele bırakıyor.
Rock-n-Roll esintisi : Rock-n-Roll kesim, 2020 sezonun en iddialı en farklı saç modelleri arasında gösteriliyor. Uzun kesilmiş kaküller ve onu takip eden katlar, hafif dalgalı saçlarda çok daha güzel duruyor.

2020 trend Kıvırcık Saç modelleri
Bayanların Kıvırcık saçlar tercihinde 2020’ye baktığımızda geçmiş yıllara nazaran farklılıklar gözükmektedir. Uzun ve kısa saç modellerinde birbirinden güzel tarzları, sarı, siyah ve değişik renkte 2020 yılında moda olan kıvırcık saç mdellerini Sitemiz Editörleri derleyip Siz değerli ziyaretçilerimizin beğenilerine sundu.
Kıvırcık Saçlara Sahip Olmak Külfet Değil ayrıcalıktır.
Kıvırcık saçlar yaramazdır, onlar söz dinlemez, kabarmaya  elektriklenmeye eğilimlidir.  Kıvırcık saçlar diğer saç modellerine göre çok daha fazla karışık gözükür ve fazla kabarık olurlar. Bu nedenle Kıvırcık saçlarınıza daha çok özen göstermeniz gerekir.

Kıvırcık bakımlı değişik tarz saç modelleri çevrenizdekilerin dikkatlerini üzerinize çekecek küçük oynamalar size bambaşka bir görünüm kavuşturacak. Saçlarınızın uzunluğuna ve kısalığına göre saça bukle gibi şekiller, Size ayrı bir hava katacaktır.
Yaşamlarında sürekli değişiklikler isteyen bayanlar ilk saçlarından değişime başlar diye duymuştuk işte değişik tarzda ki saç modelleri
En Çok tercih edilen 2020 Bayan Saç Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı